Gość: Gryf
IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl
20.07.02, 19:16
Mowie do was mieszkancy Szczecina jestescie wybrancami, rodzoca sie kadra
walki ze zlem urzedniczym, chciwoscia i pazernoscia ktora okupuje wasze
miasto i region.Walka bedzie ciezka wielu z was nie dotrwa do konca do
zwyciezkiego konca naszej walki.Jestescie sola tej ziemi i z was beda brac
wzor nastepne pokolenia.Do boju o lepsze jutro o lepsza przyszlosc naszych
dzieci i wnukow.