Dodaj do ulubionych

Kandydaci do nagrody w plebiscycie Szczecińskie...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.07, 07:50
dlaczego nazwisko prof. Lubińskiego jest - jako jedyne na liscie- napisane
pogrubiona czcionka? Nie rozumiem tej dosć nieudolnie ukrytej promocji. I
złości mnie to !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: mech On był chyba w tamtym roku? IP: *.zchpolice.com 09.01.07, 11:53
      Może dlatego, że występuje jako mąż swojej żony. A w ogóle te kandydatury trącą
      myszką - woda płynie a szczupaki jakieś nieruchawe (chyba się wmurowały)?
      • albert_c Arek Bis 09.01.07, 13:16
        to moj faworyt, bardzo licze na to w tym roku on otrzyma Szczupaka
        ;-)

        poza tym Sylwek Ostrowski no i Anna Augustynowicz. Na nauce sie nie znam wiec nie wiem kto najbardziej sie zasluzyl.
        • absztyfikant Re: Arek Bis 09.01.07, 13:18
          Hehe:) Podpisuje sie obiema rekoma:)))
        • Gość: Ralfik Re: Arek Bis IP: 83.168.96.* 16.01.07, 14:08
          zrobił kawał dobrej roboty - dziękuje!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka