Gość: dlaczego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.07, 07:50 dlaczego nazwisko prof. Lubińskiego jest - jako jedyne na liscie- napisane pogrubiona czcionka? Nie rozumiem tej dosć nieudolnie ukrytej promocji. I złości mnie to !!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mech On był chyba w tamtym roku? IP: *.zchpolice.com 09.01.07, 11:53 Może dlatego, że występuje jako mąż swojej żony. A w ogóle te kandydatury trącą myszką - woda płynie a szczupaki jakieś nieruchawe (chyba się wmurowały)? Odpowiedz Link Zgłoś
albert_c Arek Bis 09.01.07, 13:16 to moj faworyt, bardzo licze na to w tym roku on otrzyma Szczupaka ;-) poza tym Sylwek Ostrowski no i Anna Augustynowicz. Na nauce sie nie znam wiec nie wiem kto najbardziej sie zasluzyl. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Arek Bis 09.01.07, 13:18 Hehe:) Podpisuje sie obiema rekoma:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ralfik Re: Arek Bis IP: 83.168.96.* 16.01.07, 14:08 zrobił kawał dobrej roboty - dziękuje! Odpowiedz Link Zgłoś