Dodaj do ulubionych

zaginął kotek :((((

21.05.07, 16:17
Wczoraj w okolicach byłego dworca Niebuszewo zaginął czarno-biały kotek. Ma z
przodu biały "krawat" pyszczek biały z czarnum wokół noska. Był na działce z
właścicielką i raptem gdzieś "przepadł". Proszę o wiadomość, jakby ktoś
takiego widział. Ew. zdjęcie mogę przesłać mailem.
Obserwuj wątek
    • mella Re: zaginął kotek :(((( 21.05.07, 16:51
      zdjęcia kotka są tutaj
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,781,62790224,62825967.html
      • Gość: ja Re: zaginął kotek :(((( IP: *.chello.pl 21.05.07, 18:25
        umiesc ogloszenia - www.miau.pl

        www.dogomania.pl/forum

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka