mella
21.05.07, 16:17
Wczoraj w okolicach byłego dworca Niebuszewo zaginął czarno-biały kotek. Ma z
przodu biały "krawat" pyszczek biały z czarnum wokół noska. Był na działce z
właścicielką i raptem gdzieś "przepadł". Proszę o wiadomość, jakby ktoś
takiego widział. Ew. zdjęcie mogę przesłać mailem.