Dodaj do ulubionych

Czynie cuda: Pinokio

19.01.08, 23:11
Wątek na zlecenie!
Obserwuj wątek
    • andreas.007 Re: Czynie cuda: Pinokio 19.01.08, 23:12
      Niewierny nalezność - 10 zeta wrzuc do urny,
      co to na Katedre zbieraja...
      • andreas.007 albo wpłać dla Patryka! 19.01.08, 23:25

        • Gość: zona.pijaka Re: albo wpłać dla Patryka! IP: *.digitaldream.nl 20.01.08, 09:02
          A morderstwo mozna u Ciebie zlecić?
          • Gość: wdzięczny Re: albo wpłać dla Patryka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.08, 09:18
            moze być dla Patryka, słowo
            ------------------
            miasta.gazeta.pl/krakow/1,44425,4837798.html
          • Gość: pt Re: IP: *.digitaldream.nl 20.01.08, 09:19
            Gość portalu: zona.pijaka napisał(a):

            > A morderstwo mozna u Ciebie zlecić?

            Doigrasz się śmieciu.
            • Gość: zona.pijaka Re: IP: 67.159.41.* 20.01.08, 09:51
              Gość portalu: pt napisał(a):
              > Doigrasz się śmieciu.

              Nudzisz pedofilku z Czarnego. Jak na razie to mogę swobodnie
              zakładać wątki pod swoim nickiem. Wieć to ty doigrałeś się skoro od
              wczoraj nie możesz zakładać wątków.
              Pozostało ci jeno grzebanie po śmietnikach czyli czytanie wszystkich
              śmieci które ukazują się na forum. By z nich wygrzebać co
              smaczniejsze kąski, np moje podpaski.
              • Gość: pisz tchórzu do IP: 67.159.41.*,napisz tylko cos co łamie prawo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.08, 10:20
                czekamy
    • Gość: gość i o co chodzi? IP: *.cable.smsnet.pl 20.01.08, 12:02
      I o co chodzi w tym wątku?
      • Gość: ccc Re: i o co chodzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.08, 12:05
        nie pojmiesz, szkoda wysiłku
      • Gość: sc a o to... IP: 80.190.200.* 20.01.08, 12:06
        c1.wrzuta.pl/wm6627/01c94ccc0014d3ec46def75f/DONALD%20TUSK
        • Gość: ciekawy Pinokio o ile pamietam był normalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.08, 18:24
          czy aby Pionokia nie obraża sie tu ?
          • Gość: Christal Pinokio-to ulubiona zabawa nas wszystkich IP: *.hsi.kabelbw.de 21.01.08, 07:22
            tylko ma.drale to nie lubia,
            albo zazdroszcza,
            i koniec sukcesu, tego pinokia w forum
            • Gość: Ch Re: Pinokio-to ulubiona zabawa nas wszystkich IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 27.01.08, 18:25
              dalej co wy na to
              • Gość: dyro Re: Pinokio-to ulubiona zabawa nas wszystkich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 18:31
                zamień sie w rakiete, weź kolegów i leć w kosmos
                na zawsze
          • anamar pinokio 28.01.08, 11:39
            jedno muszę ci przyznać,andreasie.z pinokiem masz wiele wspólnego!
    • Gość: gość SC płaci za zakładanie wątków? IP: *.cable.smsnet.pl 27.01.08, 18:39
      Ile od jednego? może też chciałbym zarobić ;)
      • Gość: gość Re: SC płaci za zakładanie wątków? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.08, 18:50
        Gość portalu: gość napisał(a):

        > Ile od jednego? może też chciałbym zarobić ;)

        Na pewno mniej płaci niż PO.
        • Gość: gość nie dla klonów IP: *.cable.smsnet.pl 27.01.08, 19:15
          zrób sobie innego nicka, kloniku ;)
          • Gość: abc nie ma żadnych powodów by robił innego nicka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 19:18
            powtarzam zadnych
            • Gość: gość Re: nie ma żadnych powodów by robił innego nicka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.08, 19:26
              Gość portalu: abc napisał(a):

              > powtarzam zadnych

              No właśnie. Poszukaj sobie smsnecie na forum autora "gość" - zobaczysz że nie
              jesteś jedynym "gościem" ani co ważniejsze - pierwszym. Tak więc nie uzurpuj
              sobie prawa do czegoś co nie jest twoje. Możesz podpisywać się imieniem lub się
              logować jeśli tak ci zależy na indywidualności.
              • Gość: gość ;) IP: *.cable.smsnet.pl 27.01.08, 19:35
                dobra, niech ci będzie ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka