andreas.007 Re: Czynie cuda: Pinokio 19.01.08, 23:12 Niewierny nalezność - 10 zeta wrzuc do urny, co to na Katedre zbieraja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona.pijaka Re: albo wpłać dla Patryka! IP: *.digitaldream.nl 20.01.08, 09:02 A morderstwo mozna u Ciebie zlecić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wdzięczny Re: albo wpłać dla Patryka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.08, 09:18 moze być dla Patryka, słowo ------------------ miasta.gazeta.pl/krakow/1,44425,4837798.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pt Re: IP: *.digitaldream.nl 20.01.08, 09:19 Gość portalu: zona.pijaka napisał(a): > A morderstwo mozna u Ciebie zlecić? Doigrasz się śmieciu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona.pijaka Re: IP: 67.159.41.* 20.01.08, 09:51 Gość portalu: pt napisał(a): > Doigrasz się śmieciu. Nudzisz pedofilku z Czarnego. Jak na razie to mogę swobodnie zakładać wątki pod swoim nickiem. Wieć to ty doigrałeś się skoro od wczoraj nie możesz zakładać wątków. Pozostało ci jeno grzebanie po śmietnikach czyli czytanie wszystkich śmieci które ukazują się na forum. By z nich wygrzebać co smaczniejsze kąski, np moje podpaski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pisz tchórzu do IP: 67.159.41.*,napisz tylko cos co łamie prawo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.08, 10:20 czekamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość i o co chodzi? IP: *.cable.smsnet.pl 20.01.08, 12:02 I o co chodzi w tym wątku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ccc Re: i o co chodzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.08, 12:05 nie pojmiesz, szkoda wysiłku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sc a o to... IP: 80.190.200.* 20.01.08, 12:06 c1.wrzuta.pl/wm6627/01c94ccc0014d3ec46def75f/DONALD%20TUSK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Pinokio o ile pamietam był normalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.08, 18:24 czy aby Pionokia nie obraża sie tu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Christal Pinokio-to ulubiona zabawa nas wszystkich IP: *.hsi.kabelbw.de 21.01.08, 07:22 tylko ma.drale to nie lubia, albo zazdroszcza, i koniec sukcesu, tego pinokia w forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ch Re: Pinokio-to ulubiona zabawa nas wszystkich IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 27.01.08, 18:25 dalej co wy na to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyro Re: Pinokio-to ulubiona zabawa nas wszystkich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 18:31 zamień sie w rakiete, weź kolegów i leć w kosmos na zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
anamar pinokio 28.01.08, 11:39 jedno muszę ci przyznać,andreasie.z pinokiem masz wiele wspólnego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość SC płaci za zakładanie wątków? IP: *.cable.smsnet.pl 27.01.08, 18:39 Ile od jednego? może też chciałbym zarobić ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: SC płaci za zakładanie wątków? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.08, 18:50 Gość portalu: gość napisał(a): > Ile od jednego? może też chciałbym zarobić ;) Na pewno mniej płaci niż PO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość nie dla klonów IP: *.cable.smsnet.pl 27.01.08, 19:15 zrób sobie innego nicka, kloniku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc nie ma żadnych powodów by robił innego nicka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 19:18 powtarzam zadnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: nie ma żadnych powodów by robił innego nicka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.08, 19:26 Gość portalu: abc napisał(a): > powtarzam zadnych No właśnie. Poszukaj sobie smsnecie na forum autora "gość" - zobaczysz że nie jesteś jedynym "gościem" ani co ważniejsze - pierwszym. Tak więc nie uzurpuj sobie prawa do czegoś co nie jest twoje. Możesz podpisywać się imieniem lub się logować jeśli tak ci zależy na indywidualności. Odpowiedz Link Zgłoś