Dodaj do ulubionych

Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą

20.08.08, 10:34
www.hasbro.com/games/kid-games/monopoly/default.cfm?page=News/Item&newsID=DB7DFA53-D56F-E112-458E61859535CD3D
Są już wyniki, niestety znaleźliśmy się poza planszą. Dziękujemy wszystkim za
zaangażowanie w samą akcję promocyjną, jak i za codzienne oddawanie głosów.

Zapraszamy do kolejnych akcji

pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • Gość: kiełbaska Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: 83.168.80.* 20.08.08, 10:53
      hahahaha i bardzo dobrze ja sie ciesze! kij wam w oko!
      • Gość: hehe Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: 66.230.230.* 20.08.08, 11:00
        Gość portalu: kiełbaska napisał(a):

        > hahahaha i bardzo dobrze ja sie ciesze! kij wam w oko!

        Również przyłączam sie do tych życzeń! Jak sobie przypomnę to zadęcie i
        inwektywy forumowych mądrali pod adresem krytyków to nic innego nie pozostaje
        tylko powiedzieć:
        dobrze wam tak!
        Dość wirtualnych projektów typu "monopoly" czy "sfefin 2050"!
        • swantevit Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 11:07
          Gość portalu: hehe napisał(a):
          Dość wirtualnych projektów typu "monopoly" czy "sfefin 2050"!
          ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
          Zadamy chleba i wolnosci!!
          • malcoolm Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 11:10
            Widzę, że tu na forum nic się nie zmienia. Same narzekania itd :>
        • kotbehemot6 Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 11:10
          Jako,że nie widziałam sensu w próbie polepszenia wizerunku miasta poprzez
          umieszczenie na planszy gry to cieszy mnie,ze na tej planszy znalazły się miasta
          , które faktycznie maja co pokazać i czym się pochwalić...najpierw trzeba sobie
          zasłużyć, a nie odwrotnie.
          • malcoolm Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 11:11
            Dziwi mnie co jeszcze robisz w mieście, które nie ma nic do pokazania :P
            • kotbehemot6 Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 11:22
              A tu z kolei dziwi mnie twoje pytanie, miedzy chęcia mieszkania w mieście, które
              jakby nie patrzec jest MOIM miastem, a realną ocena jego kondycji nie ma
              konfliktu. Co robię w Moim mieście? robie to co mogę aby polepszyc jego
              wizerunek-choćby od rzeczy najmniejszych a i tych większych też.Ale zasada jest
              taka,ze najpierw polepszamy wizerunek a potem promujemy a nie odwrót-bo to moze
              wstyd przynieśc-przykładów chyba aż nadto.
              • malcoolm Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 11:32
                Wg Ciebie nie warto promować naszego miasta. A może to tylko Twoje subiektywne
                zdanie, bo jednak turyści przyjeżdżający do nas są zadowoleni...
                • kotbehemot6 Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 11:35
                  Chyba nie rozumiesz-najpierw trzeba miec co promować, i o to trzeba sie starać.
                  • cbaabc Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 13:54
                    A w Szczecinie nie ma ładnych miejsc? Może ty jak te Nitrasy i
                    reszta - jesteś z koszalińskiego? :).
                    • kotbehemot6 Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 14:10
                      Są, ale mogłoby być więcej, nie sądzisz?????
                      • cbaabc Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 14:14
                        Prace w toku. Teraz pracuje się nad fortecznym murkiem, a we
                        wrześniu otwierają katedralną wieżę. W Poznaniu nie ma ani jednego
                        punktu widokowego. W Szczecinie trzy wieże widokowe + Pazim 22. W
                        Poznaniu był kiedyś taras na AE, ale zlikwidowali go i nic nie mają.
                        • kotbehemot6 Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 14:19
                          Zaletą punktów widokowych jest to,ze nie widać z bliska, a widoczki i owszem,
                          gorzej z bliska.....
                          jeżeli miarka miasta jest ilość punktów widokowych to faktycznie za chwile
                          bedziemy potęga, ale wydaje mi sie ,ze chodzi o coś innego:)
                          • cbaabc Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 14:23
                            A jak? Stfetfin z Bazin, Krzystek marzy?
                • Gość: hehe Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: 66.230.230.* 20.08.08, 11:37
                  malcoolm napisał:

                  > Wg Ciebie nie warto promować naszego miasta. A może to tylko Twoje subiektywne
                  > zdanie, bo jednak turyści przyjeżdżający do nas są zadowoleni...

                  Taaak? Pokaż im Gontynkę, Skolwin itp. "kwiatki". Ciekawy jestem zachwytu
                  turystów nad tymi częściami miasta.
                  • malcoolm Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 11:54
                    "Taaak? Pokaż im Gontynkę, Skolwin itp. "kwiatki". Ciekawy jestem zachwytu
                    turystów nad tymi częściami miasta." Twoje poczucie estetyki mnie poraża. Nie
                    zauważasz ładniejszych miejsc w Szczecinie?
                • Gość: gość Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.08, 11:39
                  malcoolm napisał:

                  > Wg Ciebie nie warto promować naszego miasta. A może to tylko Twoje
                  subiektywne
                  > zdanie, bo jednak turyści przyjeżdżający do nas są zadowoleni...


                  hmmmm... mieszkam w Szczecinie baaardzo długo, za długo :)))) znam
                  to miasto w kazdym zakątku.. odwiedzam tez Gdynię i byłem tam
                  ostatnio w licu/sierpniu głos bym jednak oddał na ... Gdynię.

                  Jest po prostu fajniejsza, ładniejsza i bardziej atrakcyjna. Żyje
                  się tam również lepiej i nie jest tak brudna i śmierdząca jak fefin
                  2050.
                  uważam że na planszy monopoly z fefeinem powinny byc dolonczone psie
                  niespodzianki, bo tu ioch pełno! nawet od jasnej cholery pełno!
                  Wszędzie z tym walczą w Polsce tylko nie w fefinie.. nawet brudnawa
                  warszawka walczy z problemem nie żalując na to szmalu, ale nie
                  fefin.. wienc zrubmy nasze własne monopoly z tym niezbędnym
                  dodatkiem, na pewno staniemy siem suynni na cały świat!!!!
                  • Gość: KubaG Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: *.gprs.plus.pl 20.08.08, 12:50
                    > hmmmm... mieszkam w Szczecinie baaardzo długo, za długo :)))) znam
                    > to miasto w kazdym zakątku.. odwiedzam tez Gdynię i byłem tam
                    > ostatnio w licu/sierpniu głos bym jednak oddał na ... Gdynię.
                    >
                    > Jest po prostu fajniejsza, ładniejsza i bardziej atrakcyjna. Żyje
                    > się tam również lepiej i nie jest tak brudna i śmierdząca jak fefin
                    > 2050.

                    Gdynia ładniejsza? Może czystsza ale napewno nie ładniejsza. Ładny to jest
                    Gdańsk, ale napewno nie Gdynia - cały jej urok w tym że leży nad samym morzem
                    (zatoka). Jest miastem pieknie położonym i na tym jej piekno sie kończy. Jak
                    miasto samych blokowisk może być ladne, spaczony gust masz koles, co juz
                    niejednokrotnie udowodniłes. Żyje sie tam lepiej tylko dlatego że Gdynia jest
                    czescia "trójmiasta" jakby nie było metropolii wiekszej niż Szczecin. Gdyby nie
                    była jej czescia to byłaby zapyziala wiocha.
                    • Gość: KubaG Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: *.gprs.plus.pl 20.08.08, 13:06
                      Zreszta o czym tu gadka??? Czy te Monopoly to taka wazna sprawa? Jest byc albo
                      nie byc dla miasta? Nie wydaje mi sie, ale coz pare debili jak zwykle urzadziło
                      z tego znowu poligon do narzekania. A ja tu zadnej porażki nie widze tylko stado
                      idiotów, którzy o byle pie.. robia szum.
                      • ziege77 Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 13:28
                        Gość portalu: KubaG napisał(a):
                        ale coz pare debili jak zwykle urzadziło
                        > z tego znowu poligon do narzekania. A ja tu zadnej porażki nie widze tylko
                        stado idiotów, którzy o byle pie.. robia szum.
                        uczestnicząc w tym watku pragne ci pogratulowac odwagi i szczerosci w nazwaniu
                        siebie samego jak powyzej :) debil, idiota
                        chyle czoło zycze duzo zdrowia
                  • cbaabc Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 13:56
                    GDYNIA GŁÓWNA OSOBOWA :D tam na pewno nie byłeś
                • ziege77 Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 12:17
                  malcoolm napisał:

                  > Wg Ciebie nie warto promować naszego miasta.
                  od promocji miasta jest juz pewnien wydział ! malcoolm
                  i biora z ato duze pieniadze
                  ja moge zachwalac swoje miast co najwyżej wsrod znajomych z Polski i za granicy
          • Gość: gość Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: *.cable.smsnet.pl 20.08.08, 12:27
            Pakuj się i spadaj :))) to forum reprezentuje tacy debile jak ty,
            kiełbaska i inne stado malkonetentów. Dopisz jeszcze wiocha z
            tramwajami i koniecznie, że sam jesteś wieśniakiem. Sami nic nie
            robicie, kompletnie nic, bo jesteście nieudacznikami, ale gdy komuś
            coś się chce to obrzucacie ich błotem. Ciekawe co robicie w życiu?
            Pewnie na rencie jesteście?
      • Gość: gość Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: *.cable.smsnet.pl 20.08.08, 12:23
        Ty glupi sku rwysynku nie musisz się odzywać, bo dobrze wiemy, że
        jesteś ścierwem które tylko w brudach siedzi. Widać w życiu jesteś
        szmatą, które wchodzi na necik, aby śmiać się z porażek, bo sam
        jesteś jedną wielką porażką na dwóch nogach.
        • ziege77 Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 12:29
          hkm jesli to do mnie to wypraszam sobie
          jestem kobieta wiec samo przez się nie moge byc sku.... jak tam powyzej napisałes
          troche wiecej kultury słowa nastepnym razem
        • Gość: nie.kpij Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 12:31
          gość cable.smsnet.pl napisał:

          > Ty glupi sku rwysynku nie musisz się odzywać, bo dobrze wiemy, że
          > jesteś ścierwem które tylko w brudach siedzi. Widać w życiu jesteś
          > szmatą, które wchodzi na necik, aby śmiać się z porażek, bo sam
          > jesteś jedną wielką porażką na dwóch nogach.

          Super! Młody, wykształcony z wielkiego miasta - tyopowy wyborca PO. No i ta
          retoryka w stylu pana Niesiołowskiego! Cudowne!
        • kotbehemot6 Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą 20.08.08, 12:33
          Gość portalu: gość napisał(a):

          > Ty glupi sku rwysynku nie musisz się odzywać, bo dobrze wiemy, że
          > jesteś ścierwem które tylko w brudach siedzi. Widać w życiu jesteś
          > szmatą, które wchodzi na necik, aby śmiać się z porażek, bo sam
          > jesteś jedną wielką porażką na dwóch nogach.

          WOw- no i już wiemy co promować-kulturę wyższą!!!!!
          • andreas.007 no Kabel tak nie promuj Szczecina! 20.08.08, 12:48
            no no no, ale promocja Szczecina...
            Goscie przyjezdzajcie - Kabel czeka na Was z dobrym slowem!
            ;)))

            A w temacie, to rzeczywiscie mamy Biuro PROMOCJI Miasta,
            tak wiec nie ma co płakac - biuro nas promuje konkretnie,
            a jakze za konkretna sumke przeciez...

            Niedawno czytałem watek, ze nie umieszczono Szczecina
            w sondazu turystycznych miast na portalu jakims zdaje sie Onet!

            Słabo sie promujemy nie tylko na planszach gier,
            co nie jest tragedia, a przeciez mamy wiele atrakcji...
            wodolot ZNOWU rusza na szlak wodny!

            Mielismy miec siec marin, ale jak czytam
            ciezar dofinansowania przesunieto ku koszalinskiemu!
            Działacze PO mówia, ze przeciez mozna samemu sobie cos wypracowac,
            powiem ze maja racje - Szczecin nie zginie, przetrwał tyle wojen,
            ze przetrwa i teraz nawet nie umieszczenie na planszy gry...

            Zawitało do nas juz kilka luksusowych wycieczkowców z basenami,
            podkreslam ze z basenami... a wiec ktos jednak wie o Szczecinie!

            Nie od razu Szczecin... wypromowano!
            • kotbehemot6 Re: no Kabel tak nie promuj Szczecina! 20.08.08, 12:51
              Wypraszam sobie kabla-chyba,ze udzielił Ci sie pajacynizm...
              • andreas.007 Re: no Kabel tak nie promuj Szczecina! 20.08.08, 13:06
                piszac Kabel, zreszta jak osoba nad Toba, zwracam sie do Goscia
                nadajacego z numeru IP "cabel", bo jest na forum dwóch Gosci...
                a nie do Ciebie.
                :)
              • Gość: antyfun Re: no Kabel tak nie promuj Szczecina! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.08, 13:23
                a ty dalej w tej swojej beznadziejnej miłości tkwisz absztyfikant?
            • andreas.007 Re: no Kabel tak nie promuj Szczecina! 20.08.08, 12:51
              acha i przy promocji to bardzo wazne,
              może zdecydujmy sie na jakąs jedna nazwe miasta...
              ;))
          • Gość: antyfun Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.08, 13:22
            kulturę wyższą działaczy Platformy Obywatelskiej i dziwię się
            chłopcy że się spieracie, przecież i kabel i absztyfikant to fani
            PO :)))))))
        • Gość: gość Heee??? IP: *.cable.smsnet.pl 20.08.08, 14:04
          Fajnie, ale kto się podszywa? Moje IP ma pół Słonecznego, Majowego i
          Reda. Nie odpowiadam za klony.
      • Gość: kiełbaska Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 12:37
        Ty podróbo, dalej bez mózgu tylko w plastiku. Buraczki szatkować, a
        nie tu głos zabierać.
        • Gość: kiełbaska Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: 83.168.80.* 20.08.08, 13:37
          kij Ci w oko!
          • Gość: kiełbaska Re: Gdynia w Monopoly, Szczecin poza burtą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 15:08
            Tak słabo z tym co masz we łbie, ze tylko podkładanie ci zostało.
            Mały jesteś wszędzie?
    • cbaabc Brawo Szczecin! 20.08.08, 13:48
      Chociaż nie udało się wskoczyć na mapę to byliśmy na 3 miejscu! To
      dowodzi, że mieszkańcy lubią swoje miasto i chętnie głosowali! To
      były jedyne polskie miasta, które znalazły się w 20 miast z
      tzw. "dzikiej karty". Trzeba umieć przegrywać z najlepszymi.
      • Gość: cableman Re: Brawo Szczecin! IP: 83.168.80.* 20.08.08, 14:16
        brawo
    • cbaabc a było to tak... 20.08.08, 14:21
      Zadzwonili do Hasbro i spytali czy na mapie może być Stfetfin i
      zamiast jakiegoś miłego obrazka Wałów Chrobrego da się przykleić
      nowego gryfa. Ci z Hasbro powiedzieli, że ni ch.ja i Szczecin
      odpada. I tak na mapie znalazła się Gdynia.
      • Gość: cableman Re: a było to tak... IP: 83.168.80.* 20.08.08, 14:53
        nieprawda!
        • Gość: dziki Monopolka po Szczecinsu IP: *.chello.pl 20.08.08, 15:08
          Szczecin też jest słynny , już na wszystkich stacjach podają jako przerywnik
          rozróbę na pl Odrodzenia, jak pijani bandyci skaczą po samochodach i bija
          policjantów.
          Z hasłem Znowu w Szczecinie pobici policjanci.
          • Gość: Majk Re: Monopolka po Szczecinsu IP: 194.39.141.* 20.08.08, 15:24
            Zal, ze tu takie buraki mieszkaja. Nawet nie wiecie co w miescie
            mamy. A wy jak takie kmiotki co poza swoja zagrode nigdy nie wyszly,
            narzekaja. Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma.

            Puknijcie sie w wasze tepe lby i darujcie sobie te wypowiedzi, bo
            mowienie na nasze miasto fefin to tylko oznaka glupoty i nieuctwa,
            fonetycznie sie to inaczej czyta barany. Chyba, ze macie przerwe
            miedzy zebami.

            Nie wiem jakie gazety czytacie, ale jesli cos poza Faktem, to
            zobaczcie co pisza inne i jak sie zmienil wizerunek Szczecina w
            Polsce przez ostatni rok od momentu TSR 2007. A ze tylko umiecie
            kadzic, stekac na bezrobociu i pisac nic nie znaczace pierdy to
            piszcie dalej. Zadowoleni ludzi w tym miescie widza zmiany na
            lepsze, a wy buraki naczelne nic nie widzicie oprocz waszych
            zaplutych twarzy i zolci wyciekajacej z uszu. Tylko lecicie na
            przykladach z przeszlosci.

            Zlikwidowali wam dachy paryza, to bardzo dobrze, ale szkoda bo teraz
            takie zule jak wy tu przychodzicie i wypisujecie badziewie, ktore
            nazywacie opinia. Idzicie nad rzeke, pod szalas tam gdzie wasze
            miejsce,a nie internet, bo z czym do ludzi.

            Tak, tak do Ciebie dziki, abccba, i inne popierdolki i ulomy.
            • Gość: gość Re: Monopolka po Szczecinsu IP: *.cable.smsnet.pl 20.08.08, 15:37
              Nie inaczej
            • Gość: hehe Re: Monopolka po Szczecinsu IP: *.112.2.176.pppoe.eltel.net 20.08.08, 15:38
              Gość portalu: Majk napisał(a):
              > Zlikwidowali wam dachy paryza, to bardzo dobrze, ale szkoda bo teraz
              > takie zule jak wy tu przychodzicie i wypisujecie badziewie, ktore
              > nazywacie opinia. Idzicie nad rzeke, pod szalas tam gdzie wasze
              > miejsce,a nie internet, bo z czym do ludzi.
              >
              > Tak, tak do Ciebie dziki, abccba, i inne popierdolki i ulomy.

              Majk, podaj sobie ręce z gościem z cable.smsnet.pl - prezentujecie ten sam
              poziom - dwóch metrów mułu poniżej dna.
              • Gość: gość Forum impotentów i nieudaczników? IP: *.cable.smsnet.pl 20.08.08, 15:51
                A co? Dzień bez narzekania to stracony dzień?:) Kolejny bezrobotny
                impotent, którego odrzuciła żona i poszła do młodszego, pełnego
                życia? Narzekacie na władzę, bo widzicie lustrzane odbicie :).
                Pozostaje wam grill, kiełbaska, piwo i tycie. No i udwanie ekspertów
                na forum gw. Ciekawe, że żaden z was wielkich miłośników Szczecinia
                nie zaloguje się na forum SSC, albo Sedinie. Ciekawe, prawda? No,
                ale łatwiej niszczyć niż coś budować i wnosić do życia w naszym
                mieście. Normalne fora leją z was z góry, z boku z podskoku. Dupy
                byście ruszyli i coś zmienili, ale wy nawet strefy nie potrafiliście
                zlikwidować, bo łatwiej było siedzieć na forum i wymądrzać się jaka
                to ona zła i w ogóle...Pomnik Sediny też wam przeszkadza, generalnie
                wszystko wam przeszkadza, bo lepiej siedzieć we własnych wymiocinach.

                • Gość: kiełbaska Re: Forum impotentów i nieudaczników? IP: 83.168.80.* 20.08.08, 15:53
                  akurat dobrze ze strefy nie zlikwidowali
                  • Gość: kiełbaska Re: Forum impotentów i nieudaczników? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 16:50
                    No i co bramna popłuczyno, nie stać cię na wino?
                • Gość: hehe Re: Forum impotentów i nieudaczników? IP: *.de 20.08.08, 15:58
                  Gość portalu: gość napisał(a):

                  > A co? Dzień bez narzekania to stracony dzień?:) Kolejny bezrobotny
                  > impotent, którego odrzuciła żona i poszła do młodszego, pełnego
                  > życia?

                  Z takimi osobistymi zarzuttami nie dyskutuję - niech one świadczą o tobie, kablu.

                  > Narzekacie na władzę, bo widzicie lustrzane odbicie

                  Narzekamy na władzę bo to tacy sami obiecywacze jak np. ty.

                  > No i udwanie ekspertów
                  > na forum gw. Ciekawe, że żaden z was wielkich miłośników Szczecinia
                  > nie zaloguje się na forum SSC, albo Sedinie.

                  Tak, a tam to są dopiero "fachowcy". Ciekawe czemu sami nie wezmą się za
                  rządzenie skoro są takimi dobrymi "budowniczymi"?

                  > Pomnik Sediny też wam przeszkadza

                  Nie przeszkadza - jeśli nie będzie postawiony za miejskie pieniądze ale za
                  prywatne. Miasto ma ważniejsze wydatki niż zbędne pomniki.

                  > wszystko wam przeszkadza, bo lepiej siedzieć we własnych wymiocinach

                  Skoro ci tak wygodnie to sobie w nich siedź.
                  • Gość: gość Kolejny leszczyk IP: *.cable.smsnet.pl 20.08.08, 16:02
                    Za Proxy czujesz się bezpiecznie? :)))). Skoro wy tacy jesteście
                    mądrzy to dlaczego sami nie wystartujecie? Wyobraź sobie leszczyku,
                    że z forum Sediny i SSC wychodzi wiele inicjatyw. Szkoda gadać z
                    ciotką, która po każdym poście zmienia adresik.
                    • Gość: ex man Re: Kolejny leszczyk IP: 117.25.130.* 20.08.08, 16:05
                      Gość portalu: gość napisał(a):

                      > Za Proxy czujesz się bezpiecznie? :)))). Skoro wy tacy jesteście
                      > mądrzy to dlaczego sami nie wystartujecie? Wyobraź sobie leszczyku,
                      > że z forum Sediny i SSC wychodzi wiele inicjatyw. Szkoda gadać z
                      > ciotką, która po każdym poście zmienia adresik.

                      Zamnkij scierwo ryj!
                      • Gość: kiełbaska Re: Kolejny leszczyk IP: 83.168.80.* 20.08.08, 16:06
                        lol co za cienias ten ex man
                        • Gość: gość Re: Kolejny leszczyk IP: *.cable.smsnet.pl 20.08.08, 16:10
                          Bo był w netto i zabrakło mu 5gr na tanie piwsko
                        • Gość: kiełbaska Re: Kolejny leszczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 16:51
                          Co, cieszysz się ze swojego sprytu podróbo, wypisanego na porcelanie
                          oddolnej.
            • Gość: dziki Do Ciebie Majk IP: *.chello.pl 20.08.08, 15:50
              Co taki nerwowy jesteś , straciłeś monopol na internet, krytyka Ci się nie podoba?
              Schodzisz do inwektyw , może jesteś z koszałkowa jak twoi pracodawcy z urzędu za
              moje podatki.
              Co ja mam w Szczecinie za ostatnich rządów :korupcję, nepotyzm obłudę ,
              dyletanctwo i klęskę na każdym froncie, kulturowo - gospodarczym.
              Moze w Polityce jest OK. Patrz na PO. Nitrasopodobna ruro kanalizacyjna.
              • Gość: gość Smutny Majtek IP: *.cable.smsnet.pl 20.08.08, 15:57
                Tak się składa, że w tym roku nie brakuje dobrych imprez. Ciekawe na
                ilu byłeś? Pewnie dla ciebie jedyną imprezą była strefa kibica, bo
                mogłeś zalać smutna mordkę.
                • Gość: kiełbaska Re: Smutny Majtek IP: 83.168.80.* 20.08.08, 16:00
                  hahahahahhahahahah ale mu do srales :D
                  • Gość: kiełbaska Re: Smutny Majtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 16:53
                    Widzę podróbo, ze stac cię tylko na porcelanowe myślenie,
                    porcelanowe oddolnie.
                • Gość: ex man Re: Smutny kabel IP: 117.25.130.* 20.08.08, 16:01
                  Gość portalu: gość napisał(a):

                  > Tak się składa, że w tym roku nie brakuje dobrych imprez. Ciekawe na
                  > ilu byłeś? Pewnie dla ciebie jedyną imprezą była strefa kibica, bo
                  > mogłeś zalać smutna mordkę.

                  Zamknij scierwo ryj!
                  • Gość: cable Re: Smutny kabel IP: 83.168.80.* 20.08.08, 16:04
                    sam sie zamknij pacanie!
                  • Gość: gość Smutny Leszczyk IP: *.cable.smsnet.pl 20.08.08, 16:06
                    Leć pod Netto po tanie piwko! Piana ci poleciała z mordki i musisz
                    uzupełnić bezcenne życiodajne płyny!
                    • nr1forum sprawa trafi do policji.... 20.08.08, 16:39
                      Czytam z niedowierzaniem posty niektórych forumowiczów, które są
                      zwykłymi wyzwiskami i przekraczają dopuszczalne normy prawne.

                      Chciałbym ostrzec, że już udało się skutecznie środkami prawnymi
                      wyeliminować kilku użytkowników tego forum o podobnych zachowaniach.
                      Ponownie musimy powiadomić policję z prośbą o pomoc.....
                      • Gość: aa Re: sprawa trafi do policji.... IP: 83.168.80.* 20.08.08, 17:26
                        hop
                        • malcoolm Re: sprawa trafi do policji.... 20.08.08, 19:38
                          Ciekawe czy te mistrzostwa zorganizują w Szczecinie :)
    • Gość: KRZOF Podobne jak do Monopoly! Glosujcie na Szczecin!!!! IP: *.chello.pl 21.08.08, 10:35
      GLOSUJCIE NA SZCZECIN!!!

      SZCZECIN NAWET NIEZLE PROWADZI LECZ RYWALIZUJEMY Z WIELMOMA MIASTAMI NA SWIECIE

      www.yourwonder.com/ coś podobnego JAK GLOSOWANIE W Monopoly!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka