Gość: 21
IP: *.lysomice.sdi.tpnet.pl
10.02.04, 10:27
W dzisiejszej Wyborczej znalazłem taki oto artykuł:
serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,1906449.html
Rzecz dotyczy kilkunastodniowych rejsów po Wiśle statkiem wycieczkowym.
Jakże wielkie było moje zdziwienie jak przeczytałem, że: "Statek będzie wieczorami cumował do nabrzeży m.in. Tczewa, Bydgoszczy, Grudziądza, Płocka."
Czyli pomnik "Rejs" w Toruniu, ale nadzianych 86 rejsowiczów na Bydgoszcz i Grudziądz!
(Najtańsza wycieczka kosztuje 900 euro, najdroższa ponad 2,5 tys. Mimo to - jak zapewnia Stankiewicz - 60 proc. miejsc na rejsy tegoroczne jest już sprzedane. Oprócz turystów niemieckich czartery wykupili Brytyjczycy i Amerykanie.)
PS. " - Szkoda, że nie mamy bułki dla tych ptaków.
- Popłyniemy innym razem."