Dodaj do ulubionych

odpowiadam na pytania

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 12:46
Szanowny panie doktorze, piszę juz poraz 120 i co jeszcze panu mało, juz nie
mam sily ślęczeć przy komputerze i pisać te peany. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: max Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 12:54
      Cholera doktorku mnie bierze, ludzie mnie namierzyli i wala do majej skrzynki
      peany dla ciebie . mam juz tego dosyć. Pisz sobie sam . Żegnam Max.
    • Gość: cesiek Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 13:07
      Mnie tez sie juz nie chce pisać. Po obejrzeniu wczorajszej audycji w telewizji
      Toruń, zauważylem, że ten pomysl to wymysł malutkich intelektualnie ludzi
      nawet Zaleski patrzy na to bardzo sceptycznie,co dał do zrozumienia przez
      skądinad fajnego i madrego dr Marcina Czyżniewskiego w przeciwiństwie do tego
      doktorka z Pisu. Chłopcy pisowcy broncie sie sami na mnie nie liczcie.Żegnam.
      • Gość: powiat Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.04, 12:16
        Ani guzika pisiakom nie damy wieśniak z wieśniakiem.
    • Gość: psssy Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 15:58
      Piszę i piszę.
    • Gość: Obi Re: odpowiadam na pytania IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 06.12.04, 16:06
      girzynski a nie gizynski!!!
      • Gość: ko Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.04, 10:03
        o
    • Gość: kicio Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.04, 08:15
      Ja tys mum jich doszyć. Niech jedu do dumu.
    • Gość: opa Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 12:31
      lolo
    • Gość: ho ho ho Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 11:44
      Ija ija o.
    • Gość: smiechu warte Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 11:49
      Ale to musi byś gupi pomysł skoro wypisujeta takie gupoty. Czy ten magister
      doktor je taki gupi by czy inne gupki mu kazali.
      • Gość: poly Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.04, 08:32
        hi hi hi cha cha cha bedzie zima zla.
    • Gość: gdzi Re: odpowiadam na pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.04, 15:52
      Ja ciagle piszę i jest mi dobrze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka