Gość: sezonowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 13:00 Trwa sezon na kurki... Czy polecacie w Toruniu jakąś restauracje, do której warto się wybrać (przejechać te 50km) na ten przysmak? Czy w ogóle któraś celebruje jakoś ten fakt? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jakub_lauder Re: Kurki 02.08.05, 09:02 Ja tam wole rydze :-) Jakby ktos mial dobre namiary to poprosze :-) Odpowiedz Link Zgłoś