IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 13:00
Trwa sezon na kurki... Czy polecacie w Toruniu jakąś restauracje, do której warto się wybrać
(przejechać te 50km) na ten przysmak? Czy w ogóle któraś celebruje jakoś ten fakt?
Obserwuj wątek
    • jakub_lauder Re: Kurki 02.08.05, 09:02
      Ja tam wole rydze :-) Jakby ktos mial dobre namiary to poprosze :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka