Dodaj do ulubionych

LEWICA RAZEM W TORUNIU.

18.01.06, 11:01
Toruń nie powinin kojarzyć się tylko z Radiem M. Ktoś powinien głośno
powiedzieć dość tego ciemnogrodu. Żyjemy chyba w europie w XXI wieku.
A tylko lewica zapewnia rozwój, a co proponuje skłócona prawica - becikowe,
zakaz noszenia koszulek z Che Gevarą i religię na maturze. Ciekawe czy w
naszym kochanym grodzie ma ktoś jeszcze serce po lewej stronie?
Obserwuj wątek
    • black_arrow Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 18.01.06, 20:27
      wiking napisał:

      > Toruń nie powinin kojarzyć się tylko z Radiem M. Ktoś powinien głośno
      > powiedzieć dość tego ciemnogrodu. Żyjemy chyba w europie w XXI wieku.
      > A tylko lewica zapewnia rozwój, a co proponuje skłócona prawica - becikowe,
      > zakaz noszenia koszulek z Che Gevarą i religię na maturze. Ciekawe czy w
      > naszym kochanym grodzie ma ktoś jeszcze serce po lewej stronie?

      Ci co mają serce po lewej stronie boją się do tego przyznać!
    • unizony_sluga_toldi Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 18.01.06, 22:20
      nie wiem czemu ale lewica kojarzy mi się z lewizną :)
      • leninek5 Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 21.01.06, 12:47
        Każdemu normalnemu człowiekowi musi się tak kojarzyć, tym bardziej, że zycie i
        historia jednoznacznie "pokazał", że to jest święta prawda !!!
    • bogini_s Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 18.01.06, 23:32
      A zawsze twierdziliście, że to Bydgoszcz jest komunistyczna!...
      • jakub_lauder Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 19.01.06, 07:45
        a nie jest? Pozdrowienia dla Gruszki, Zemkiego oraz Ciemniak.
        • leninek5 Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 21.01.06, 12:56
          Przepraszam bardzo ale czy ciemniak ma cos wspólnego z ciemnogrodem ?
    • nautile Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 19.01.06, 09:43
      Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi.
      Dzieki za postkomuchów.
      • adrem63 Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 19.01.06, 11:26
        Kto to jest Toruń, czy nie przypadkiem osobnik
        kryjący się pod nickiem "nautile" ? :-)
        • maaax1 Najlepszy wynik Tuska i PO w regionie byl w Toruni 19.01.06, 11:28
          Najlepszy wynik Tuska i PO w regionie byl w Toruniu
        • leninek5 Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 21.01.06, 12:57
          Pozdrawiam cię adrem i proponuję intensywne leczenie .....
      • wiking Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 19.01.06, 14:37
        Ja lubię lewicę!!!!!
        Starczy tego oszołomstwa w grodzie Kopernika.
        • adrem63 Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 20.01.06, 12:24
          Dzisiaj trudno się połapać kto lewica, kto prawica. Dobrze jest wiedzieć co to
          jest lewica i co ma robić. Dzisiaj widać jak polityk zakłada czerwony krawat do
          telewizji i mówi „my lewica”, co robił wiadomo, co bedzie robić nie wiadomo.

          W polityce jak w złym tańcu każdy ruch fałszywy,
          Coraz więcej przebierańców coraz mniej uczciwych.
          • wujek.andrzejek Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 20.01.06, 17:39
            Lubił, jeno dziadki z PZPR teraz na LPR i PiS głosują.
            • b3ut Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 20.01.06, 17:59
              "Lewica w polityce to określenie sił politycznych głoszących ideały równości
              oraz postępu społecznego" Wiki

              Beciki, tanie paliwo dla rolników i inne wszelkiej maści rozdawnictwo pasuje.
              Czyli PiS - lewica
              • adrem63 Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 20.01.06, 19:46
                > "Lewica w polityce to określenie sił politycznych głoszących ideały równości
                > oraz postępu społecznego" Wiki

                Bardziej bałamutnej definicji lewicy jeszcze nie widziałem, według niej mamy w
                sejmie tylko lewicę. Dobrze użyte jest tylko słowo "głoszących".
              • leninek5 Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 21.01.06, 13:00
                Aby być konsekwentny to musisz lubić lewicę będąc lewym .....
                I jeszcze jedno towarzysze, ciemnogród, super cirmnogród to było np. przez lata
                na siłę nawiedzanie przez lewicę pomnika Nowickiego i wielbienie sowietów oraz
                wierne im służenie - jak widać po twoim przykładzie do dnia dzisiejszego,
                pomimo braku już braku związku radzieckiego.....
                A może by tak należało już udać się w końcu w kierunku "na Chełmno" ........
        • leninek5 Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 21.01.06, 12:54
          Aby być konsekwentny to musisz lubić lewicę będąc lewym .....
          I jeszcze jedno towarzyszu wiking, ciemnogród, super cirmnogród to było np.
          przez lata na siłę nawiedzanie przez lewicę pomnika Nowickiego i wielbienie
          sowietów oraz wierne im służenie - jak widać po twoim przykładzie do dnia
          dzisiejszego, pomimo braku już braku związku radzieckiego.....
          A może by tak należało już udać się w końcu w kierunku "na Chełmno" ........
          Wstyd !!!!!!
        • leninek5 Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 21.01.06, 12:58
          Aby być konsekwentny to musisz lubić lewicę będąc lewym lewakiem .....
          I jeszcze jedno towarzyszu wiking, ciemnogród, super cirmnogród to było np.
          przez lata na siłę nawiedzanie przez lewicę pomnika Nowickiego i wielbienie
          sowietów oraz wierne im służenie - jak widać po twoim przykładzie do dnia
          dzisiejszego, pomimo braku już braku związku radzieckiego.....
          A może by tak należało już udać się w końcu w kierunku "na Chełmno" ........
        • leninek5 Re: Torun nigdy nie lubil lewicy i nie polubi. 21.01.06, 12:59
          Kochany !
          Aby być konsekwentny to musisz lubić lewicę będąc lewym .....
          I jeszcze jedno towarzyszu wiking, ciemnogród, super cirmnogród to było np.
          przez lata na siłę nawiedzanie przez lewicę pomnika Nowickiego i wielbienie
          sowietów oraz wierne im służenie - jak widać po twoim przykładzie do dnia
          dzisiejszego, pomimo braku już braku związku radzieckiego.....
          A może by tak należało już udać się w końcu w kierunku "na Chełmno" ........
    • slavik222 Republikanie i Demokraci w TORUNIU. 20.01.06, 21:28
      wiking napisał:

      > Toruń nie powinin kojarzyć się tylko z Radiem M. Ktoś powinien głośno
      > powiedzieć dość tego ciemnogrodu. Żyjemy chyba w europie w XXI wieku.
      > A tylko lewica zapewnia rozwój, a co proponuje skłócona prawica - becikowe,
      > zakaz noszenia koszulek z Che Gevarą i religię na maturze. Ciekawe czy w
      > naszym kochanym grodzie ma ktoś jeszcze serce po lewej stronie?

      MAM CICHA NADZIEJE,że u nas będzie PODOBNIE JAK W USA ,JAPONII I w SZWAJCARII
      a WIEC W PANSTWACH,KTORE BIEDNIE BO BIEDNIE ,ALE SOBIE RADZA BEZ sld.maja
      becikowe,nikt normalny nie nosi Che Gevary,mocno identyfikuja sie z tradycja
      czy religia(szczegolnie w USA).Ale trzeba poczekac az wymrze pokolenie
      komuszewskich,ktorym starzy ub-ecy i aparatczycy od kolebki wciskali kit.
      • adrem63 Re: Republikanie i Demokraci w TORUNIU. 21.01.06, 12:10
        Slavik222 napisał:
        >MAM CICHA NADZIEJE,że u nas będzie PODOBNIE JAK W USA ,JAPONII I w SZWAJCARII
        a WIEC W PANSTWACH,KTORE BIEDNIE BO BIEDNIE ,ALE SOBIE RADZA BEZ sld.maja
        becikowe,nikt normalny nie nosi Che Gevary,mocno identyfikuja sie z tradycja
        czy religia(szczegolnie w USA).Ale trzeba poczekac az wymrze pokolenie
        komuszewskich,ktorym starzy ub-ecy i aparatczycy od kolebki wciskali kit. <

        Jak dobrze, że zawsze znajdzie się ktoś kto wyjaśni jak jest w USA, Japonii,
        Szwajcarii.
        Przypominam, że komuszewscy też kiedyś mieli nadzieję, która jednak przepadła.
        Pozostał jednak ten kit, który teraz liberałowie wszelkiej maści wciskają tym,
        którzy teraz mają nadzieję :-).
        • makarenko5 Re: Republikanie i Demokraci w TORUNIU. 21.01.06, 21:16
          Szanowny!
          Komuszewscy nie potrzebowali mieć żadnej nadziei! Sami przecież ją ustalali !!!
          • adrem63 Re: Republikanie i Demokraci w TORUNIU. 22.01.06, 12:58
            > Komuszewscy nie potrzebowali mieć żadnej nadziei! Sami przecież ją
            ustalali !!!


            Szanowny tow. Makarenko !
            Wybaczcie, ale muszę zabrać głos w trybie sprostowania. Jak dobrze pamietam, to
            zgodnie z zasadą centralizmu demokratycznego, główne wskaźniki nadziei
            ustalali Komuszewiczowie, w kraju o wyższym stopniu rozwoju społecznego.
            Później uzyskane limity nadziei dozowali Makarenkowie ( może Wy nie z tych
            Makarenków ? ) i trzeba przyznać, że gospodarowali nią bardzo oszczędnie.
            Komuszewscy do których ta nadzieja w małej ilości docierała - po prostu ją
            mieli. Gdy nadzieja w latach 80tych przepadła, została po niej kupa kitu, który
            teraz liberałowie wszelkiej maści skutecznie utylizują. Możecie mi wierzyć
            jeśli sami nie pamiętacie. Ja Wam to mówię.

            A. Komuszewski
        • zweglony_pazur Re: Republikanie i Demokraci w TORUNIU. 21.01.06, 22:46
          adrem63 napisał:

          > Pozostał jednak ten kit, który teraz liberałowie wszelkiej maści wciskają
          tym, którzy teraz mają nadzieję :-).

          chętnie dowiem się, co według ciebie jest "kitem" w idei liberalizmu.
          • mynda Re: Republikanie i Demokraci w TORUNIU. 21.01.06, 23:05
            no jak to... torun bez posła jerzego ?! huehuehuehuehue
          • adrem63 Re: Republikanie i Demokraci w TORUNIU. 22.01.06, 17:43
            > chętnie dowiem się, co według ciebie jest "kitem" w idei liberalizmu.<

            Drogi Zweglony Pazurze!
            Pisząc, o tym kicie mniej miałem na myśli idee starego liberalizmu, a o wiele
            bardziej to co odbywa się aktualnie w sferze społeczno - gospodarczej.
            Wyjaśniam więc, wciskanie kitu to indoktrynacja neoliberalna.

            Natomiast ten kit teraz po utylizacji dla potrzeb społeczeństwa transformacji
            ustrojowej, to neoliberalna wiara w społeczeństwo walczących indywidualistów, w
            nadrzędną rolę kapitału, samoregulacyjne własności rynków, powszechną
            prywatyzację i jeszcze parę innych dogmatów wraz z jej monetarystycznym
            kanonem.


            P.s. Idee jakiegoś kierunku filozoficzno – politycznego są na ogół piękne,
            ale jak zwykle „diabeł siedzi w szczegółach”, a praktyka i efekty
            odbiegają znacznie od założeń.
      • wiking Re: Republikanie i Demokraci w TORUNIU. 23.01.06, 14:58
        Slavik> Nie musisz pisać tego samego 10 razy.
        LEWICA W POLSCE BYŁA JEST I BĘDZIE. Tak jak jak jest w całym cywilizowanym
        świecie. To lewica dąży do zmian, to ona upomina się o prawa słabszych i
        pokrzywdzonych. To właśnie tą nielubianą lewicę cechuje tolerancja. A nie
        katolicki głos w twoim domu z Torunia zresztą.
        LEWICA TO PRZYSZŁOŚĆ.
        Czy to się wam podoba czy nie.
    • tomjab Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 22.01.06, 14:10
      Czas na nowa lewice bez starych "wyprobowanych" towarzyszy, bez niecheci do
      kosciola i taka ktora naprawde chroni interes pracownikow najemnych bez
      zalozenia ze kapitaliste trzeba puscic w skarpetkach!!!
      • wiking Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 23.01.06, 15:01
        tomjab napisał:

        > Czas na nowa lewice bez starych "wyprobowanych" towarzyszy, bez niecheci do
        > kosciola i taka ktora naprawde chroni interes pracownikow najemnych bez
        > zalozenia ze kapitaliste trzeba puscic w skarpetkach!!!
        A POWIEDZ MI GDZIE NA śWIECIE LEWICA KOCHA KOŚCIÓŁ, I JAK KOŚCIÓŁ CHRONI
        INTERESU PRACOWNIKÓW NAJEMNYCH????
      • kanton2 Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 23.01.06, 15:03
        taką lewicę chciał stworzyć R. Bugaj ale niestety nie wyszło.
        Teraz towarzysze już nie powolą.
      • adrem63 Re: LEWICA RAZEM W TORUNIU. 23.01.06, 17:27
        tomjab napisał:

        > Czas na nowa lewice bez starych "wyprobowanych" towarzyszy, bez niecheci do
        > kosciola i taka ktora naprawde chroni interes pracownikow najemnych bez
        > zalozenia ze kapitaliste trzeba puscic w skarpetkach!!!

        Zgadzam się z tym zdaniem, tylko gdzie ta lewica.
        Może pod tym adresem ?
        www.polskapraca.org/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka