Gość: stenia
IP: *.torun.sdi.tpnet.pl
28.12.02, 12:38
gratuluję mieszkancom - członkom Młodzieżowej Spółdzielni
KOPERNIK, poniewaz będą mieli dobrego Prezesa, człowieka
prawego, sprawiedliwego, uczciwego, który może zrobić wiele
dobrego dla tej Spoldzielni i jej mieszkańców