Dodaj do ulubionych

Nowy prezes MSM

IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 28.12.02, 12:38
gratuluję mieszkancom - członkom Młodzieżowej Spółdzielni
KOPERNIK, poniewaz będą mieli dobrego Prezesa, człowieka
prawego, sprawiedliwego, uczciwego, który może zrobić wiele
dobrego dla tej Spoldzielni i jej mieszkańców
Obserwuj wątek
    • Gość: Stefan Re: Nowy prezes MSM i Stenia IP: *.zlotoria.sdi.tpnet.pl 28.12.02, 13:44
      Brak mi słów Stenia.Jesteś cholernie dowcipna.
    • Gość: Stefan Re: Nowy prezes MSM i Stenia IP: *.zlotoria.sdi.tpnet.pl 28.12.02, 13:52
      Brak mi słów Stenia.Jesteś cholernie dowcipna.Tow.J.Żółkiwicz
      umocni socjalizm wśród społeczności MSM.
      PROLETARIUSZE WSZYSKICH KRAJOW/i SPÓLDZIELNI/ LACZCIE SIE.
    • Gość: ennio Re: Nowy prezes MSM IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.02, 17:59
      Apel do władzy miasta Torunia!

      obywatele członkowie MSM czekają na pierwszą kronikę filmową wychwalającą
      dokonania towarzysza prezesa i jego walkę z reakcją i wichrzycielstwem!

      - Młodzieżówka Entuzjastów Lepienia Bałwanów
      • Gość: ciekawy Re: Nowy prezes MSM IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 29.12.02, 18:41
        Stenia ,pykał cie?Ze tak mu w d.... wchodzisz?
    • Gość: krotki Czy to "ten" Żółkiewicz??? IP: *.szel-sat.com.pl 29.12.02, 19:59
      Czy to Jerzy Żółkiewicz ten szef młodzieżówki Socjalitycznej młodziezy z lat 70
      tych póżniejszy biznesmen - aż wierzy c mi sie nie chce tamten się dorobił i ma
      w d..... jakich spóldzielców - ale widzialem to nazwisko w Ordynackiej -
      pasowałoby to ale z koleii troche dużo te 55 lat conajmniej 3 mniej.
      Może ktoś coś wie konkretnego
      Pozdrawiam
    • Gość: Warim Re: Nowy prezes MSM IP: w3cache.v.INTELINK.pl:* 30.12.02, 23:19
      Rada Nadzorcza (15 osobowa)w jeden wieczór wybrała JEDNOGŁOŚNIE
      Prezesa z 11 kandydatow? To znaczy jeden geniusz i 10
      matołków?.Szanowna rado nadzorcza. Nie owijajcie w bawełnę, że
      był jakis nabór ofert. To był najzwyklejszy nabór oferty na
      prezesa i ta właściwa wpłynęła. I po co było robic 10 pozostałym
      jakies nadzieje? A moze by tak ujawnic tych 10 pozostałych?
      W tej spółdzielni chyba jakas mafia dorwała sie do władzy.
      Pomyslcie nad tym spółdzielcy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka