Dodaj do ulubionych

Żydowicz u prezydenta

IP: 158.75.13.* 14.01.03, 17:04
Prezydent Zaleski ma wizje i mam nadzieje , ze dogada sie z p.
Zydowiczem.Poprzedni prezydenci ciasno mysleli. Tak trzymac p.
Prezydencie i nie zrazac sie tym co glupki beda wygadywac.
Brawo.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka