Gość: par IP: 158.75.13.* 14.01.03, 17:04 Prezydent Zaleski ma wizje i mam nadzieje , ze dogada sie z p. Zydowiczem.Poprzedni prezydenci ciasno mysleli. Tak trzymac p. Prezydencie i nie zrazac sie tym co glupki beda wygadywac. Brawo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj