Dodaj do ulubionych

WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA

11.03.10, 16:19
Może napiszmy kto jest w naszej gminie godnym miana WIELKIEGO ?
weźmy pod uwagę nie wzrost ale zasługi dla społecznoci naszej
Obserwuj wątek
    • toronto123 Sierioznyj temat :) 14.03.10, 12:30
      Wielkim człowiekiem to można nazwać Jana Pawła II, a na płaszczyźnie lokalnej to można najwyżej mówić o dobrych, uczciwych i godnych zaufania ludziach. Z wielkością nie przesadzajmy...
      Ksiądz Proboszcz, fakt, cieszy się dużym szacunkiem i zaufaniem... Respect, Księże Proboszczu.
      Proboszcz na Wójta!!! LOL !!! Bo chyba w celu prezentacji ewntualnych kandytatur w ogóle powstał ten wątek, a może się mylę?
      • andreas077 Re: Sierioznyj temat :) 24.03.10, 02:15
        toronto123 napisał:

> Wielkim człowiekiem to można nazwać Jana Pawła II, a na płaszczyźnie lokalnej t
        > o można najwyżej mówić o dobrych, uczciwych i godnych zaufania ludziach. Z wiel
        > kością nie przesadzajmy...
        > Ksiądz Proboszcz, fakt, cieszy się dużym szacunkiem i zaufaniem... Respect, Ksi
        > ęże Proboszczu.
        > Proboszcz na Wójta!!! LOL !!! Bo chyba w celu prezentacji ewntualnych kandytat
        > ur w ogóle powstał ten wątek, a może się mylę?
        >
        >

Chyba nie mylisz się, ale ja sie usilnie zastanawiam jak łon sie do polytyki
        dostoł ??? :D
    • xoxo_l Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 19.03.10, 11:19
      W Topólce nie ma ludzi którzy by się nadawali na stanowisko wójta ;)
      To musiałby być ktoś kto nie ma powiązań i by rozwalił to całe towarzystwo w
      gminie a takiej osoby nie ma!!!
      A wielcy w Topólce...? śmiech nie ma i nie będzie, nawet proboszcz który jest
      uczynny i bardzo fajny, to jednak pozostaje jakieś ale...
    • queenini Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 20.04.10, 13:15
      Co za bzdury!!! aż się czytać odechciewa .Wójtem nie każdy może zostać tą Gminę
      naszą też trzeba kochać!!, a nie patrzeć tylko na swoje dostojne życie kasę i
      pozycje. Człowiek, który nic nie czuje do tego "naszego" terenu, nie pochodzi
      stąd, nie uczestniczy w naszym życiu- nic nie zdziała .. niczego dobrego nie
      wniesie dla nas jako społeczności.Należałoby by wymagać od kandydata na wójta
      pewnego rodzaju odwagi i realnego planowania rozwoju naszej gminy,aby ludzie nie
      uciekali stąd lecz tutaj rozwijali swoje działalności, realizowali swoje
      pomysły.To jest bardzo trudne i wymaga nie lada osobowości pomysłowości i
      wykształcenia również..- Więc zważmy na to co piszemy.. i wymagajmy .. nie
      jesteśmy "ciemnotą"..
      • espe-ral Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 20.04.10, 20:11
        Dlaczego uważasz że tylko ludzie z gminy Topólka powinni być wójtem Właśnie
        przydał by się ktoś z zewnątrz i porządnie pozamiatał ten grajdołek. W urzędzie
        tak naćpane ludzi że dla petentów już miejsca brakuje. Wójt człowiek uczciwy ale
        ze zdrowiem coraz gorzej. Odwieczny jego konkurent też bez szans i to dobrze
        bo to szwarc - charakter. Podobno i Łojewski ostro się szykuje na ten stołek,
        ale on jedynie potrafi być wulgarny Więc może ktoś z zewnątrz?
    • queenini Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 21.04.10, 11:05
      Gmina jest piękna a i ludzie nie najgorsi.Prawie każdy kawał ziemi jest zadbany,
      ludzie pracowici i serdeczni, owszem zdarzają się wyjątki, ale wszędzie się one
      zdarzają... z tymi kandydatami to jest mały problem.. nie powiem ,że nie.. ale
      może jednak znajdzie się jeszcze ktoś o kim nie wiemy albo ktoś inny okaże się
      "prawdziwy".. moje zdanie to takie, że ktoś z zewnątrz może by i się nadał..
      może z nie zbyt daleka.. może ten "ktoś" miałby coś do zaoferowania i co sobą
      reprezentuje ,bo trzeba też te wiejskie gminy urzec czymś i kochać nasz
      krajobraz i ludzi jacy by nie byli .. trochę utopijne ale wierzcie mi, że są
      gminy które wyszły z gorszego bagna i są dumni z tego.. ale władza to jest jedna
      z najważniejszych instytucji w naszym wiejskim środowisku, a dobra władza to już
      byłby szczyt marzeń.. ale czy ktoś z zewnątrz poczuje nasz klimat czy zna
      naszych ludzi też mamy jakiś kapitał ludzki w postaci ludzi z wykształceniem, z
      pracą, z
      własnymi firmami,pomysłowych młodych ludzi i potencjał ... czy ktoś potrafi
      pomóc ?? czy tylko wykorzystać naiwność..
    • sauber1 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 04.06.10, 23:56
      espe-ral napisał:

> Może napiszmy kto jest w naszej gminie godnym miana WIELKIEGO ?
      > weźmy pod uwagę nie wzrost ale zasługi dla społecznoci naszej

Co tu pisać, wystarczy rzucic okiem i wszystko wiadomo ...
      www.radziejowkujawski.vgh.pl/news.php?readmore=2095
        • prezesik_1 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 06.06.10, 18:04
          2konwalia3 napisała:

> Nie dajcie się sprowokować temu psychomanipulantowi, który Was
          > podpuszcza, aby sprowokować Was do negatywnych wypowiedzi na temat
          > naszego wójta.

Czy ten jak to mówisz "wasz wójt" nie przyrósł juz czasem do stołka na stałe,
          może trochę nowej krwi by sie przydało i takiej jakby bardziej błekitniejszej,
          pewnie masz we w tym jakiś ukryty interes, nie wstydź się, ile na miesiąc
          pochwal sie nam tu wszystkim ;)
          • 2konwalia3 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 06.06.10, 18:49
            prezesik_1 napisał:
            > Czy ten jak to mówisz "wasz wójt" nie przyrósł juz czasem do
            stołka na stałe,może trochę nowej krwi by sie przydało i takiej
            jakby bardziej błekitniejszej,
            > pewnie masz we w tym jakiś ukryty interes, nie wstydź się, ile na
            miesiąc pochwal sie nam tu wszystkim ;)

Na miesiąc mam pewnie dużo mniej niż ty ze swojej emeryturki :-),
            ale uwierz mi, że za żadne pieniądze nie chciałabym piastować
            funkcji ani wójta, ani burmistrza, ani starosty :-)Po co mieliby
            tacy jak ty wieszać psy za moją działaność. Ludzie są tacy, że nigdy
            wszystkim nie dogodzisz - niestety :-(
            • prezesik_1 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 06.06.10, 20:46
              2konwalia3 napisała:

> Na miesiąc mam pewnie dużo mniej niż ty ze swojej emeryturki :-),
              > ale uwierz mi, że za żadne pieniądze nie chciałabym piastować
              > funkcji ani wójta, ani burmistrza, ani starosty :-)Po co mieliby
              > tacy jak ty wieszać psy za moją działaność. Ludzie są tacy, że nigdy
              > wszystkim nie dogodzisz - niestety :-(

Tu nie chodzi o piniądze, one tylko rzeczą nabytą, a tak swoją drogą ja bardzo
              bym chciał być wójtem w Topóce, fajna okolica, doprowadził bym do niesamowitego
              rozwoju, a mam bardzo dobry plan !
              • queenini Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 07.06.10, 14:00
                My, jako społeczność jesteśmy otwarci na propozycje... kandydat, który ma plan,
                a na dodatek dla naszej Topólki jest wart uwagi... więc prosimy o kandydaturę i
                program rozwojowy ... a zobaczymy czy aby nie utopijny... i czy aby nie chodzi o
                forsę ...
                • 2konwalia3 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 07.06.10, 14:25
                  Prezesik, a to się na robiło:-) I co zrobisz w tej sytuacji? Słowo
                  się rzekło:-))) Musisz złożyć swą kandydaturę :-))))
                  Prezesik i Wójt Gminy Topólka, ja nie mogę :-))))))
                  PS Już nie moge się doczekać tego tajemniczego planu odnośnie naszej
                  gminy :-)))
                  • astryda7 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 07.06.10, 15:17
                    prezesik_1 napisał:

>Tu nie chodzi o piniądze, one tylko rzeczą nabytą, a tak swoją drogą ja bardzo
                    bym chciał być wójtem w Topóce, fajna okolica, doprowadził bym do niesamowitego
                    rozwoju, a mam bardzo dobry plan !

jeden zaplanował pierdnąć i się zesrał - delikatnie mówiąc :) uważaj tubylcze,
                    bo i może Tobie się przydarzyć od zbytniego nadymania :)
                    prezesików ci u nas dostatek, miejscowych nierobów, śliniących się na mannę z nieba.
                    My potrzebujemy wójta z jajami a nie jakiegoś mamisynka, nieudacznika,
                    porąbanego prezesika !
                    A rozwijaj się na swoim terenie...spadochroniarzu :)
                    • prezesik_1 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 07.06.10, 18:14
                      Skoro juz tak nalegacie nie widze innego wyboru, ale żeby stało się zadośc może
                      zaczne powolutku od przedstwaienia mojego planu cudownego ozdrowienia gminy i co
                      najistotniejszym bez zadnych podziałów, czy tak brzydko dzis odbieranych wyjątków.
                      Dla mnie wszyscy ludzie równi!
                      Oczywiście jak najbardziej serdecznie zapraszam do komentowania na bieżąco,
                      krytyka nie jest mi obca, ale też chce wiedzieć na czym stoję?
                      Może z czystej grzeczności od tych przyjemniejszych i drobniejszych, jakby
                      mniejszej wagi rzeczy zacznę:

1. Takie novum, ale się nie przażajcie, nie taki straszny diabeł jak go malują,
                      nałożę podatek turystyczny od głowy, róno dla każdego mieszkańca gminy, coby
                      nie było powodów do niezadowolenia.
                      2.
                        • prezesik_1 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 07.06.10, 21:07
                          miejs.cowy napisał:

> Panie to może japierw nałuż podatek na tych nygósów co przyjeżdzają
                          > na lato i nam czystość i srodowisko zatruwają

Poczekaj sympatyczny człowieku, to dopiero był pierwszy punkt a myslę, że nie
                          ostani z których tu mogę przedstawić, choć mam juz niezliczoną ilość ofert.
                          Wszedzie mnie chcą na siłę a pójdę tylko tam gdzie milsi, wiekszego formatu i
                          serca ludzie, by praktycznie bezinteresownie pomóc życ lepiej i godniej, a plan
                          ma super i bardzo realany, cierpliwości tylko ... :)
                          • queenini Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 08.06.10, 14:01
                            Widzę,że będzie zrzuta?..! Tylko czemu my? opłata klimatyczna to wtenczas jak
                            już gmina się rozwinie..., taki np.Ciechocinek to może sobie mieć taką opłatę...
                            a "my" to za co mamy płacić?..??? Za to, że my nie możemy w żaden kulturalny
                            sposób skorzystać z naszego jeziora??? bo nie ma dla nas miejsca??? bo tereny
                            wykupione??? to może od tych co to tam zarabiają na tych "nygusach" jak to ktoś
                            określił lub sami "nygusy".Może jakiś plan rozwojowy właśnie dotyczący tej "żyły
                            złota" jaką są turyści, a nie tylko zarabiają sklepy w Topólce, imbis i ten bar,
                            czy to motel, może "my" jako cała gmina też powinniśmy na tym zarabiać???
                            • prezesik_1 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 22.06.10, 09:27
                              queenini napisała:

> "my" jako cała gmina też powinniśmy na tym zarabiać???

A że jesteśmy w tzw. "okresie międzywyborczym" to odpowiem tak, oczywiście
                              nasze dobro zawsze najważniejszym !!!

To teraz czas na kolejne

1. Takie novum, ale się nie przerażajcie, nie taki straszny diabeł jak go malują,
                              nałożę podatek turystyczny od głowy, równo dla każdego mieszkańca gminy, coby
                              nie było powodów do niezadowolenia.

2. Wprowadzę jako obowiązkowe ciepłą wodę, mydło i papier (toaletnaja bumagę,
                              srajtaśmę - mówiąc sloganem) w toaletach we wszystkich budynkach użyteczności
                              publicznej, szkołach, lokalach rozrywkowo trunkowych, w kościołach, na dworcach
                              i gdzie się tylko da, wszak po wyborach nadal kroczem ku Europie - prawda?
                              • queenini Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 25.06.10, 17:37
                                Jak widać pogubiono się troszkę...ups... bo 1. już była wcześniej podawana i
                                została "obalona" a tak trochę słabo ten rozwój w tej kampanii pana widać!?
                                toalety ? papier? i za te nędzne pomyśliki pan chce brać pieniądze na urzędzie
                                ??? wstyd!
                                • prezesik_1 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 25.06.10, 22:05
                                  queenini napisała:

> bo 1. już była wcześniej podawana i
                                  > została "obalona" a tak trochę słabo ten rozwój w tej kampanii pana widać!?
                                  > toalety ? papier? i za te nędzne pomyśliki pan chce brać pieniądze na urzędzie
                                  > ??? wstyd!

Skoro inni się nie wstydzą, to czemu bym ja miał ? ;)
                                  • queenini Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 28.06.10, 20:35
                                    no właśnie może dlatego , że byśmy oczekiwali takiego kandydata??!! ,który ma
                                    jednak jakieś wartości??? któremu leży na duszy nasza skromna miejscowość?? a
                                    takich jakby "bezwstydników " to my mamy na pęczki.. Dziękujemy
    • abactor Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 05.07.10, 20:25
      może kiedys zapuscił się tutaj w czasie łowów jakis król (bo żaden wazny trakt przez Topólke nie wiódł) może jakis biskup odwiedził chaliński bądź swierczynski kosciółek, może jakis powstaniec styczniowy czmychał przez te tereny goniony przez carskich kozaków, (wszak bili sie na Kujawach dosc instensywnie, nawet w Rybinach przy drodzę do Orla znajduje się przydrożny krzyż z datą 1863, z pewnoscią swiadectwo jakiegos ważnego wydarzenia) może maszerował przez Topólkę jakis zołnierz we wrzesniu 39 roku szeregowy czy oficer który później ginął za Polskę czy to w Armii Andersa czy LWP...gdyby pogrzebać w różnych publikacajch z pewnoscią zdziwilibysmy się co miało miejsce choćby na topólczańskim skrzyżowaniu...hm jednak wracając do współczesnosci...w tym wątku powinnismy poruszać kwestię wielkich Topólczan raczej w kategoriach wzrostu bądź ogólnej masy ciała niż zasług. Biorąc pod uwagę to ostatnie kryterium nie widać przecież nikogo.
      • student2011 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 08.08.10, 14:09
        Ja jestem za tym, aby wójtem gminy został Pan Z. Borkowski. Z tego co słyszałem był pierwszym wójtem w gminie. Podobno będzie kandydował. Ma facet głowę na karku, podobno włada biegle językami. Moim zdaniem taki ktoś rozgrzałby to towarzystwo w gminie, które ostatnio nic nie robi w tej gminie, oprócz okresu przedwyborczego. W naszej gminie nawet nie mają ochoty wyciągnąć reki po fundusze Unijne na inwestycje. Taka spora część gotówki przydałaby się moim zdaniem naszej gminie. A taka osoba jak Pan Borkowski myślę, że wiedziałaby co robić w takiej sytuacji. Czytałem ,że w jednej gminie w Mazowieckim na 1 mieszkańca przypada 20000zl funduszy Unijnych. A w Gminie Topólka !, nawet nie widać inwestycji co najwyżej przedwyborami ,każdy ostatnio wójt zabiera się za remont kawałka chodnika w Topólce.
        • kazikstaszewski1 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 09.08.10, 14:53
          Tak dla informacji:
          1. Droga w Głuszynku - ze środków UE
          2. Remont 2 świetlic i GOK - ze środków UE
          3. Modernizacja hydroforni w Paniewie - ze środków UE
          4. Chodniki w Topólce i Orlu - ze środków UE
          5. Cykl szkoleń i kursów - ze środków UE
          6. Wakacje dla dzieci - ze środków Banku Światowego
          Najpierw trochę trzeba się dowiedzieć, a później się wypowiadać, nie rzucać
          kalumnie.... pozdrawiam...
          • dobryznajomy5 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 09.08.10, 21:37
            Kawałki dróg, a nie drogi kazikustaszewski ,zresztą te wszystkie inwestycje
            jakie tu wymieniłeś to kropla w morzu porównując z inwestycjami innych gmin.
            Wszycscy wiemy , że mamy nieudolne władze i może pora wreszcie na jakieś
            konkretne zmiany na gminnych stołkach , a nie tylko ich zamiana .Jestem za
            kandydaturą p. Borkowskiego.
          • student2011 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 10.08.10, 21:42
            Trochę się rozpisałem, ;/Oczywiście nie mnie oceniać, za młody jestem, Ale!
            1.Droga w Głuszynku, każdy widział jak można w Polsce coś spartaczyć ( nową nawierzchnie po pierwsze, bo z drogą to nie wiele ma wspólnego ;p), asfalt płynął jak woda wzdłuż drogi w deszczowe dni w poprzednim miesiącu. Zapewne ktoś powie, że zawsze się asfalt topi podczas takich upałów , ale jak coś się robi porządnie to nie ma prawa się psuć. Jakość tej nawierzchni daje wiele do myślenia. Chyba 99% smoły i domieszki betonu , etc( Ekspertem od budowlanki to ja nie jestem ;d).
            2. Chodnik to jest chyba sztandarowy cel pracy każdego wójta ostatnio. Chyba każdy z nich przegląda sprawozdania z ostatnich wyborów, by w miejscu gdzie odnotował najgorszy wynik położyć kawałek kostki brukowej. Po tym wszystkim zawsze może wypominać wyborcą z tych regionów, że „Przecież pobudowałem wam chodnik , co wy jeszcze chcecie” ;d. Tylko jak sobie myślę, że w tej gminie już dawno powinny być wszędzie nowe chodniki, bądź wyremontowane z zadbanymi przystankami PKS. … Oczywiście zawsze można powiedzieć, że nie ma pieniędzy- ale „fundamentem” są przede wszystkim chęci.
            3. Cykl szkoleń i kursów– pisałem o braku inwestycji w naszej gminie, które rozwinęłyby naszą gminę. A Pan Staszewski chyba nie rozumie tego terminu. Zaciekawiło mnie pewne szkolenie… „Zakładanie i pielęgnacja ogrodów przydomowych.'' – Chyba w Urzędzie Gminy są osoby, które myślą, że rolnik nie wie jak posadzić i pielęgnować tuję ogrodową lub zadbać o kilka drzewek jabłoni ;d. Tak naprawdę ten kto ma porządek wokół własnej posesji pewnie będzie go miał. Ale jak ktoś lubi smród wokół siebie, jest leniem to zapewne będzie miał w nosie ten porządek – chyba siłą takie osoby prowadzili na to szkolenie ;]. Oczywiście są rodziny, które nie mają pieniędzy na założenie ogrodu, bądź po prostu nie mają wolnego miejsca. Tak się tutaj rozpisałem tylko, że to też nie jest inwestycja!.
            4. Remont 2 świetlic i GOK – Wc w GOK-u w Topólce było w takim stanie od kilku lat, że nawet tzw. leń z pdp.3 by tam nie wszedł. Wymiana okien, podłogi , itp. to wielka inwestycja ;D. Słyszałem, że w Paniewie Gmina zrobiła lekki remont i wstawiła tam bilard z GOK-u w Topólce. Także wielka inwestycja – chociaż ten bilard zapewni dzieciakom jakąś rozrywkę. Śmiechu warte. Rozrywka na wysokim poziomie ;d. GOK to Gminny ośrodek kultury – Ja osobiście tam kultury i jakiejkolwiek na razie nie widzę.
            5. Modernizacja hydroforni w Paniewie –o tym nie słyszałem, bo akurat z Paniewem niewiele mam wspólnego i w tej sprawie zwracam honor.
            6. Wakacje dla dzieci – Także świetna sprawa, dla dzieciaków , ale znowu to nie jest inwestycja, która rozwinęłaby ten region. Pozdrawiam !
            • meduza-0 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 11.08.10, 18:48
              > Oczywiście nie mnie oceniać, za młody jestem, Ale!

Zapewniam Cię studencie, że nie jesteś za młody. O Twojej młodości
              świadczy jedynie Twój nick - "student", który jednak nie ma nic
              wspólnego z Twoim wiekiem :-)))
              Ale do rzeczy. Jak udowodniłeś - świetnie potrafisz rozliczać pracę
              urzędu gminy - ale słuchaj, to potrafią wszyscy mieszkańcy:-))
              Spr€buj wykorzystać swoją werwę i kandyduj na radnego naszej gminy.
              Widać, że pomysły i alternatywy, aż Cię rozpierają i domagają się
              ujścia w postaci solidnej, przykładnej i rzetelnej pracy na rzecz
              naszego społeczeństwa. Czekamy na takich, jak Ty - "młodych" :-))),
              dyspozycyjnych i przedsiębiorczych. A więc zakasuj rękawy i do
              dzieła. Jestem pewna, że z takim programem i projektami, jakie
              trzymasz w rękawie, masz nawet szansę na stanowisko wójta naszej
              gminy :-)) Zawsze to lepsze, niż stanowisko pracy, które obecnie
              piastujesz :-)))
              Pomyśl o tym "student" (a może Ty jesteś wieczny student, co
              student?:-))) )
              • meduza-0 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 12.08.10, 19:35
                Studencie!!! czekamy na dalszy rozwój wypadków z Twojej strony.
                Czyżby Twoja inicjatywa zaczęłą się i skończyła tylko na szeroko
                zakrojonej krytyce??? A już maieliśmy nadzieję, że wszystko zmieni
                się na lepsze w naszej gminie. Jak tak można fałszywie rozbudzać
                nadzieje mieszkańców??? :-)))
                • student2011 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 13.08.10, 16:03
                  Nie myśl sobie Droga Meduzo , że jestem pryszczatym, garbatym grubasem wcinającym sałatki mamusi, siedzącym przed komputerem 24h, który tylko czeka na twoje sarkastyczne docinki lub pytania!, w które sama nie wierzysz.Zauważyłem, nie mogłaś się doczekać mojej odpowiedzi( wytrzymałaś ledwo 24 godz. ;d). Reasumując moje wcześniejsze wypowiedzi musiałem napisać co miałem na sercu i tyle!, a jak się ktoś z tego powodu „spina” to jego osobista sprawa, widocznie ma coś na sumieniu i pewnie za bardzo się nie mylę ;) ;P .Zdrowa krytyka jest zawsze potrzebna, aby nikt czasem nie spoczął na laurach. Bo jeszcze w samo zachwyt wpadniecie w tej Gminie ;P. Na Radnego i Wójta w przyszłości nie mam zamiaru kandydować , bo praca w administracji mnie nie kręci. Właśnie dlatego poszedłem na studia, aby pracować w przyszłości w innej branży za ludzkie pieniądze. Jeśli dla mnie nic się nie zmieni przez najbliższe ok. 2-3 w naszej okolicy to zwyczajnie wyjadę tak jak wielu moich starszych rówieśników. W takich okolicznościach nie będzie w tym nic dziwnego. Po drugie, aby zostać wójtem gminy, bądź burmistrzem należy mieć skończone 25 lat ;d ,a do tego wieku brakuje mi jeszcze kilku lat ;p.
                  Ps. Skoro w Gminie potrzebujecie inicjatywy, pomysłów ode mnie to w sumie się przyznajecie, że nie macie zwyczajnie pomysłu na kierunek, rozwój naszej Gminy ;) Samo krytyka – to mi się podoba ;d. Chcecie pomysłów to dlaczego szukacie ich u mnie, Tylko u mnie?. Np. Tak trudno przeprowadzić , zwykłą ankietę z pyt. wśród mieszkańców Gminy …
                  Mój Kandydat:
                  nr.1 Pan Borkowski
                  nr.2 Pan Dybowski
                  w ostateczności nr 3 Pan G. Łojewski.
                  • meduza-0 Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 13.08.10, 17:37
                    > Nie myśl sobie Droga Meduzo , że jestem pryszczatym, garbatym
                    grubasem wcinającym sałatki mamusi, siedzącym przed komputerem 24h,
                    który tylko czeka na twoje sarkastyczne docinki lub pytania!

Student a to się uśmiałam z tej części Twojej wypowiedzi:-))
                    Co to w ogóle było i jaki ma związek z tą dyskusją :-))

> Zauważyłem, nie mogłaś się doczekać mojej odpowiedzi( wytrzymałaś
                    ledwo 24 godz.

Zgadłeś student, w oczekiwaniu na Twoją odpowiedź nie odchodziłam od
                    monitora przez 24 godziny, usychałem z niecierpliwości :-)))

> Skoro w Gminie potrzebujecie inicjatywy, pomysłów ode mnie to w
                    sumie się przyznajecie, że nie macie zwyczajnie pomysłu na kierunek,
                    rozwój naszej Gminy.

No pewnie, że oczekujemy pomysłów i to nie tylko od Ciebie, ale i od
                    całej społeczności lokalnej, ale pomysły i propozycje to nie
                    wszystko. Powiem Ci więcej, każdy chciałby wieś, tylko pieniądze
                    gdzieś. Znasz takie powiedzenie student? Pewnie nie, bo Ty przecież
                    za młody jesteś :-))
                    Jeszcze raz zachęcam do współtworzenia i współodpowiedzialności za
                    rozwój naszej gminy. Postawa roszczeniowa i krytyka to za mało. Na
                    stronie urzędu gminy można zadawać pytania wójtowi, można stworzyć
                    kulturalny i twórczy dialog. Anonimowy atak na forum na włodarzy
                    gminy, to zwykłe tchórzostwo. Tak uważam i pewnie wiekszość
                    forumowiczów zgodzi się tu ze mną.
                    Zapraszam też do urzędu gminy - drzwi stoją otworem dla wszystkich,
                    a przede wszystkim dla takich, jak Ty "student" - młodych,
                    kreatywnych i chętnych do pracy.
                    Pozdrawiam;)
                    • abactor Re: WIELCY LUDZIE W GMINIE TOPÓLKA 19.08.10, 01:22
                      trochę temat sie rozbiegł...nie wiem dlaczego studencie niczym wyskakujesz jak Filip z konopii z postem "ja chce Pana takiego a siakiego na wójta"...radze spojrzeć na temat wątku...z drugiej strony wszak zawsze znajdzie się ktos kto "młodego wypunktuje"
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka