Gość: paton IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 31.03.03, 12:45 brawo,brawo,brawo!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ŻURI Re: Zapolex - Quay 70:59 IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 31.03.03, 14:28 DZIEWCZYNY JESTEM PEŁEN PODZIWU!!!BRAK KASY , A WY WALCZYCIE JAK LWICE O UTRZYMANIE.TAK TRZYMAĆ DO SAMEGO KOŃCA!!!! Odpowiedz Link Zgłoś