Dodaj do ulubionych

SALON ORANGE NA 3-GO MAJA

13.01.07, 09:45
Zdumiewa mnie fakt, że w tym salonie pracują osoby bez żadnych kompetencji.
Po co one tam siedzą? Nieprzyjemni, brak chęci pomocy. Sam użytkuję telefon z
tej sieci, ale jak poszedłem tam kilka razy to się przeraziłem. Kierownik
salonu "napadła" na klienta z powodu jego niewiedzy na temat swojej oferty.
Proponuję punkty w Kauflandzie, Realu. Tam siedzą mili, przyjaźni pracownicy,
którzy wytłumaczą i pomogą w razie potrzeby.

Pozdrawiam użytkowaników Orange
Obserwuj wątek
    • leos282 Re: SALON ORANGE NA 3-GO MAJA 20.01.07, 18:56
      ja mam telefon w Orange i jestem zadowolony. Moja rodzina i przyjaciele maja w
      tej sieci, więc darmowe wieczory i weekendy się przydają. Ale zgadzam się co do
      punktu na 3-go Maja. Obsługujący siedzą tam chyba za karę. Wolę Kaufland i
      Real. Dziewczyny z Kauflanda są świetne a Pan Marek z Reala wszechwiedzący.
      Pozdrawiam ich serdecznie.

Klient
    • agnieszka803 Re: SALON ORANGE NA 3-GO MAJA 21.02.07, 12:53
      Zgadza się ta Pani jest chyba trochę nawiedzona, zresztą dopóki pracowali tam
      Panowie Przemek i Maciej można było coś załatwić i jakoś się dogadać,
      wytłumaczyli pokazali a teraz jest tragedia. Te dziewczyny nic nie wiedzą a jak
      obsługuja to jakby to robiły z Bożej łaski
    • blina Re: SALON ORANGE NA 3-GO MAJA 23.02.07, 16:45
      co sie dziwicie ze atmosfera w tym salonie jest fatalna skoro kierowniczka
      wprowadzila zasady kablowania miedzy pracownikami.Jest tez tam chora
      konkurencja-kto wiecej a nie kto lepiej.Niemilo tam, nieprzyjemnie.normalni
      pracownicy szybko uciekaja
      • carwszechrusi Re: SALON ORANGE NA 3-GO MAJA 06.05.07, 14:23
        Oj fakt menelstwa tam mnogo... nie wiem jak rozwiązać problem np. Tumskiej może
        wartoby zorganizować milicyjne szwadrony które otwierałaby ogień do agresywnych
        młodych żuli i dresiarzy z broni maszynowej bez ostrzeżenia... ci starzy są
        nieszkodliwi. Ostatnio byłem świadkiem jak 3 takich młodych jurnych śmieci
        przechadzało się 3 maja w obie strony (eh te ich ciała bez koszulek i dresy z
        rynku mmm...) zaczepiając i strasząc ludzi w obecności policji która nic sobie
        z tego nie robiła. Skoro państwo sika na takie klimaty proponuje uzbroić
        obywateli, powołać milicję obywatelską- taką jaka jest w stanach i wyznaczyć
        strefę polowań w granicach od Bechiego do Tumskiej włącznie i od bulwarów przy
        rynku przez 3 maja do Piekarskiej z prawem gonienia chwasta do 100 m od tej
        strefy.

• sauber1 Re: SALON ORANGE NA 3-GO MAJA 07.05.07, 00:53
          carwszechrusi napisał:

> Oj fakt menelstwa tam mnogo... nie wiem jak rozwiązać problem np. Tumskiej może
          >
          > wartoby zorganizować milicyjne szwadrony które otwierałaby ogień do agresywnych
          >
          > młodych żuli i dresiarzy z broni maszynowej bez ostrzeżenia...

Czy oni zagrażają czyimś interesom?
          wiadomosci.wp.pl/kat,,statp,UHJ6ZWdssWQgcHJhc3k=,wid,8847964,wiadomosc.html?ticaid=13b28&_ticrsn=5
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka