Dodaj do ulubionych

Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego

24.03.07, 07:01
W roku 1998 w mojej " siedmioletniej wojnie ze złodziejem i matactwami przed
Sądem w M...
"[wątek toruński opisywałem na forum ONETU. Wówczas - dzwoniłem do
Wyborczej, wysłałem jej faxem- powiadomienie jakie po kilku " jednodniowych L-
4 w szpitalu" wysłąłem do
1/Dyr tegoż szpitala we Włócławku,
2/ Lekarza Woj. przy Wojewodzie włocławskim i
3/ Sądu w M(???)]
- złodziej, ktory pracując w mojej firmie okradł " mnie na żywca";
-tuz przed zwolnieniem(!), podstawił świadka w celu złożenia zeznań-
( NIE WIDZIAŁEM GO NIGDY NA OCZY!!!),
który " spiewał jak z nut"- do czasu(...)!!!!!!!!
Proszę mi wierzyć( wówczas prowadził moją sprawę doświadczony adwokat z
M...b. Prokurator) po pierwszym pytaniu jakie zadał ww świadkowi-
mecenas "hulnał na niego i tupnął nogą"(!!!)
- swiadek zareagował mniej więcej tak:
.... odchylił się w drugą stronę i zasłonił twarz złamanymi w X obiema
rękami...,
] po chwili zaczał płakać i przyznał się, że mnie nie zna!
Pani Sędzia
-" POPĘDZIŁA ŚWIADKA NATYCHMIAST" - Nie pamietam czy go ukarano poza salą!
PS
Z tą sprawą miała związek( w ramach pomocy prawnej...-po zwolnieniach w
szpitalu we włócławku, które chciałem upublicznić- niestety po raz kolejny WYB
(...) RCZA " olała moje dowody(...)[ to a' propos pewnej chamskiej polemiki
do mojego lincka- o pomniku twórcy :"Rejsu"...) Pani Sędzia z Torunia- b. W-
ce Wydz. Karnego podległa ówczesnego szefowi P. Wielkanowskiego( podobno
konkubina...).
I jeszcze jedno: kopie pismna z 1998 r do ww 3 Instytucji posiadam -do dzis!
Na koniec coś co daje poczucie wiary poza sądowymi wyrokami(...)
...DZIEŃ PRZED POGRZEBEM NASZEGO PAPIEZA- OJCA ŚWIĘTEGO -TEN , KTÓRY
MATACZAĆ PRZYCZYNIŁ SIĘ DO "PROLONGOWANIA WYROKU"( zapadł po 7 latach)
ZADZWONIŁ DO MNIE I PRZEPROSIŁ MNIE!!! Amen!
Obserwuj wątek
    • sceptyk31 Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 08:08
      A ja myślałem że on dawno nie jest już sędzią. Nasze prawo jest chore, sędzia
      powinien cieszyć sie nienaganną opinią. Gdyby np. był policjantem to już dawno
      by go wyrzucili, ale sędzia to święta krowa.
      • aka55 Re: Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 19:53
        A gdyby był nauczycielem, już by go wykończono, bo "nie może ktoś taki
        wychowywać naszych dzieci"
        • xanaxy Re: Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 21:11
          aka55 napisała:

          > A gdyby był nauczycielem, już by go wykończono, bo "nie może ktoś taki
          > wychowywać naszych dzieci"
          Slusznie, bo nie moglby...psychopaci do manipulacji na tych, ktorzy tego nie
          umieja rozpoznac w pore.Nauczyciele? Z tymi kompleksami tez sa niebezpieczni.
          Nie mowiac o ksiezach, siostrzyczkach i szatniarkach np.
      • xanaxy Re: Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 21:08
        Sa tacy sami. I sedziowie i policjanci, bo ....w majestacie prawda moga swoja
        psychopatie hodowac. Z jakiegos powodu, prawda wybrali wlasnie ten zawod.
        Agresywni,z potrzeba rzadzenia. I tyle.Podobnie -wojsko, celnicy i straz
        miejska.Wszedzie. Na swiecie tez!
    • b3ut Re: Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 10:19
      kolejne wcielenie historyka?
      • sdb Re: Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 12:25
        zapewne bo kazdy poza nim wie ze nie pisze sie "linck" tylko "link" ;)
        • b3ut Re: Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 12:46
          Udało ci się przebrnąć przez wszystkie (...)? Szacunek
    • harbour5 Kłopoty Wielkanowskiego 24.03.07, 17:40
      A czemu nikt się nie zaiteresował skąd zwykły sędzia ma pieniądze na leczenie w
      USA? Może by go tak w kajdankach, z telewizją, albo zrobić nalot na "skromny"
      domek, rzucić rodzinę na podłogę im przystawić im pistolet ?
      • pszeszczep666 Re: Kłopoty Wielkanowskiego 24.03.07, 20:21
        a skąd ma na obrożę wartą dwa razy tyle co pies?:)
      • xanaxy Re: Kłopoty Wielkanowskiego 24.03.07, 21:13
        harbour5 napisał:

        > A czemu nikt się nie zaiteresował skąd zwykły sędzia ma pieniądze na leczenie
        w
        >
        > USA? Może by go tak w kajdankach, z telewizją, albo zrobić nalot na "skromny"
        > domek, rzucić rodzinę na podłogę im przystawić im pistolet ?
        Pozdrow Czarzastego - bidule. Od siebie, nie ode mnie.
    • megasceptyk Co? 24.03.07, 17:43
    • dzakarta Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 18:08
      Jak widac ten kraj schodzi na pis-y!
      • wet3 Re: dzakarta 24.03.07, 21:31
        dzakarta napisał:

        > Jak widac ten kraj schodzi na pis-y!

        Bardzo dobrze, ze kraj achodzi na pisy. Natomiast twoi idole - komuchowe
        zlodziejstwo od zawsze sa na PSIM poziomie!
    • michalparadowski Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 19:55
      Panie sędzio!
      Zapraszamy do Sejmu, Rządu. Jest tylu kandydatów do leczenia psychiatrycznego.
      Pomysł znakomity, tylko adresatki nie trafione!
    • aster5 Re: Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 20:09
      wimwim, czy z twoją głową jest wszystko OK?
    • dibadzio Nastojaszczij sudja iz Tiexasa 24.03.07, 20:56
      Coś cieniutki ten nadzór MS
    • kazs Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 24.03.07, 21:04
      A min. Ziobro jeszcze nie grzmi?
      • atosatos1 Kruk krukowi oka nie wykole 24.03.07, 21:49
        więc sędzia może być spokojny o wyrok korzystny dla niego.
        A emerytki powinny dawno wiedzieć gdzie jest ich miejsce w IV podobno RP. Na
        cmentarzu.
    • cezareko Nowe kłopoty sędziego Wielkanowskiego 25.03.07, 11:46
      Może lepiej już czas na emeryturkę. Będzie sie miał bardziej na uwadze. - nie będzie immunitetu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka