Dodaj do ulubionych

RESTAURACJA RUSTYKKALNA

29.10.08, 23:09
www.rustykalna.pl
Obserwuj wątek
      • sisi76 Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 30.10.08, 14:48
        NO WIDZISZ SAUBER NIE JESTEŚ TAKI WIEŚNIAK JAK SIĘ WYDAJE
        BYŁES NAWET W RUSTYKALNEJ
        JA TEŻ TAM BYWAM BO TO JEST RESTAURACJA INWESTORKI
        FAKTYCZNIE ŚMIERDZI TAM CZOSNKIEM , PODAJE SIĘ SMALEC I CEBULĘ TO
        JEST MIEJSCE BARDZO WYSTYLIZOWANE .
        ALE DO CIEBIE JAKOŚ MI NIE PASUJE
        BO KSIĘGA GOŚCI JEST IMPONUJĄCA SAM WIDZIAŁEM
        PONOĆ WŁAŚCICIELKA CHCE JĄ OPUBLIKOWAĆ W INTERNECIE JAKO REKLAMĘ
        TAKŻE SAUBER BYWAJ BYWAJ BO ZA PARĘ MIESIĘCY CIĘ TAM WCALE NIE
        WPUSZCZĄ
                  • stanislaw00074 Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 31.10.08, 15:43
                    sisi76- rocznik ( i nie tylko) znajomy! Zapalczywa i zadziorna z ciebie
                    osóbka.Dobra rada - nie rozmawiaj sama ze sobą, bo po tych rozmowach właśnie
                    krew cię zalewa.Myslałem że jesteś i czujesz się PANIĄ NA WŁOŚCIACH, a ty tylko
                    masz status najemnej pracownicy???
                    Co ja tu plotę??? A może nie plotę...?
                    Dedykuję ci wszystkie przeboje DON VASYLA...
                    • sauber1 Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 31.10.08, 22:21
                      Ja jak czytam wypociny sisi76, to mam wrażenie jakby miała coś z dekla, być
                      może źle to odbieram, albo nie dorównuje jaj poziomowi. Ale jakie to ma też
                      znaczenie? Choć może kiedyś i Ją zrozumiem, może Ona ma tez racji dużo, tylko
                      nie potrafi jeszcze tego w jasny i klarowny sposób przedstawić, przekazać. Och
                      te wsiowe dziewuchy chciałyby, ale się boja i ta skąpośc słowa ...
                      --
                      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=58421
                    • sisi76 Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 03.11.08, 16:29
                      DROGI STANISŁAWIE DAJCIE SPOKUJ AGNIESZCE
                      Z TEGO CO ROZUMIĘ SĄDZISZ ZE SISI TO AGNIESZKA
                      NIE WYMYŚLIŁES TEGO JAKO PIERWSZY KTOŚ JUŻ PRZED TOBĄ TAKĄ GŁUPOTĘ
                      NAPISAŁ
                      NAWET MI SIĘ TO PODOBA
                      • queenini Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 03.11.08, 20:14
                        Każdy kto miałby taką kasę jak p.Agnieszka mógłby szalec chodzic na uszach
                        otwierac i zamykac różne "interesy" życia prowadzic kasyna itp. itd.tylko,że
                        wszystko i tak sprowadza się do jednej sprawiedliwej rzeczy na tym świecie w
                        obliczu śmierci wszyscy jesteśmy tylko "maluczkimi" ludkami i czy miało się kasę
                        czy nie to nie ma znaczenia(najwyżej grobowiec można sobie ze szkła
                        zbudowac)ważne jest jak zapamiętali nas inni a i to ważne jest tylko dla tych
                        najbliższych którzy tu zostają. Wniosek - nie warto nosic głowy w chmurach tak
                        myśle bo dziś masz kase a jutro możesz jej nie miec a ludzie pozostaną ludźmi zawsze
                        • sauber1 Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 03.11.08, 21:08
                          "Wincenty Pstrowski urodził się 28 maja 1904 roku w Desznie w powiecie
                          jędrzejowskim. Jego ojciec Kazimierz był pracownikiem folwarcznym, matka Zofia
                          zajmowała się gospodarstwem domowym. Od młodości sympatyzował z ruchem
                          lewicowym. Od 1928 roku pracował w kopalniach - najpierw w Polsce, potem w
                          Belgii, gdzie został członkiem Komunistycznej Partii Belgii. Po powrocie do
                          kraju w 1946 roku wstąpił w szeregi komunistycznej Polskiej Partii Robotniczej.

Rozpoczął także pracę jako rębacz w kopalni "Jadwiga" w Zabrzu. 27 lipca 1947
                          roku napisał list otwarty do górników, wzywający do współzawodnictwa pracy i
                          przekraczania norm. Napisał w nim m.in.: "Od maja ubiegłego roku pracuję jako
                          rębacz na kopalni "Jadwiga" w Zabrzu. W lutym br. wykonałem normę 240 proc.,
                          wyrąbując 72,5 m chodnika. W kwietniu wykonałem normę 293 proc., wyrąbując 85 m
                          chodnika. W maju dałem 270 proc., wyrąbując 78 m chodnika". Pstrowski wierzył,
                          że idea współzawodnictwa pomoże w odbudowie zniszczonej Polski. Znane stało się
                          jego hasło: "KTO WYRĄBIE WIĘCEJ NIŻ JA ?" Komunistyczna propaganda ogłosiła
                          Pstrowskiego pierwszym polskim "przodownikiem pracy" , a 19 kwietnia 1948 roku
                          wyzionął ducha.
                          Minęło kilka ładnych lat, wielu zmian doczekaliśmy, w tym na lepsze też, ale
                          dziś nadal to hasło jest aktualne, choć w trochę zmienionej wersji i mniej
                          więcej brzmi tak: "KTO UKRADNIE WIĘCEJ NIŻ JA?", Prawda, że piękne wyzwanie?
                          Niepłacenie podatków, czy defraudacja naszego wspólnie wypracowanego majątku to
                          też jakaś forma kradzieży. Morał z tego taki - wyżej dupy nie podskoczysz i jak
                          byś się nie odwrócił zawsze z tyłu. I nie to że złośliwy jestem, tylko jaki
                          sens jest się przechwalać czyimś "sukcesem", a i często zamiast pomóc możemy
                          zaszkodzić, a na co komuś kłopoty??? ;)
                          --
                        • stanislaw00074 Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 03.11.08, 22:14
                          Pytania retoryczne:
                          -czy dla Agnieszki duża kasa = jestem szczęśliwa???
                          -czy dla ciebie duża kasa u kogoś oznacza że jest on szczęśliwy???
                          -czy ludzie obrzydliwie bogaci tryskają szczęściem???
                          -za jaką kasę można sprzedać własne JA ???
                          • stanislaw00074 Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 03.11.08, 22:29
                            Zapłakana - twarda poduszka,
                            zaciśnięte - uparte pięście...
                            Tyżeś, tyżeś to ze mną w tej dobie,
                            niezdobyte, dalekie szczęście!...
                            Och, twarz twoja zimna od szronu
                            jak głaz ścienny z naszej uliczki...
                            Kapią, kapią łzy ciepłe po włosach
                            na rumiane gorączką policzki!

Na szerokim stała dziedzińcu,
                            okna wszystkie miały połysk wrogi,
                            a kamienie były z nimi w zmowie
                            I jak ciernie wpijały się w nogi;

Cała w złoto burych sobolach
                            przechodziła prześliczna dama
                            i krzyknęły lipy wielką radością
                            i w zawiasach podniosła się brama,

jak maleńkie puszyste kule
                            wyprężyły się w bruku kamyki
                            i poniosły ją same do domu
                            atłasowe, asfaltowe chodniki.

Położyła się, przywarła do progu,
                            zacisnęła uparte pięście...
                            Tyżeś, tyżeś to przy mnie w tej dobie,
                            niezdobyte, dalekie szczęście?
    • sauber1 Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 05.11.08, 11:26
      "Restauracja Rustykalna

Witamy w Restauracji Rustykalna. Miejscu magicznym i innym niż wszystkie.
      Miejscu, w którym kolacja przy świecach z ukochaną osobą, będzie niezapomnianym
      przeżyciem. Tylko w Restauracji Rustykalna przyjęcie weselne, będzie nocą pełną
      kulinarnych doznań i świetnej zabawy. Witamy w miejscu, do którego będziecie
      zawsze wracać po więcej..."

I to jest piękne i bardzo cieszy, ta troska o innych i wszystko dla ludzi :)

--
      • stanislaw00074 Re: RESTAURACJA RUSTYKKALNA 17.11.08, 16:12
        sisi76 kiedyś napisała:

"Mam bardzo powazny problem
        w remizie w Sadlozku szykuje sie wiejskie zebranie
        moja zona nie chce isc bo jest nowa moda ze trzeba sobie napozyczac
        pirrscionkow ze zlota
        a ona nie ma od kogo i powiedziala ze jak glupio nie pojdzie
        kto jest mi w stanie pomoc plis plis"

Podobno wczoraj był w Topólce odpust, sisi76 czy uzupełniłaś bizuterię o śliczne
        "pierścianki" coby zabłysnąć wśród tubylców na najbliższym wiejskim zebraniu???
        Żebyś znów nie musiał(a) cieniutko piszczeć plis,plis

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka