ricardinho_29
27.08.07, 23:10
podobno w piatek (teraz, 31) ludzie maja sie spotkac na rynku pod
Kopernikiem i o 12 punktualnie zaczac krzyczec ;) jak najglosniej ;)
ma to byc ostatni krzyk lata :)))))
Nie wim czy to prawda bo o sprawie uslyszalem w bydgoszczy (sic!) i
sie mnie pytno czy tak jest. wiecie cos o tym?
Riko