mega_faflun
18.03.08, 19:47
jak najbardziej jak najszybciej zanim sie inwestor nie rozmysli zniechecony
histeria jaka rozpetali okoliczni emeryci przeciesz ten budynek poprawi
architekture miasta nada mu wielkomiejski charakter animuszu i byc moze
przyciagnie atrakcyjniejsze miejsca pracy bo chyba o to najbardziej chodzi
bezmyslne ludziska tej okolicy narzekac i nic nie robic