Gość: dennis
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.12.05, 23:00
Kilka razy korzystałem ze styczniowej promocji w BA (dni odlotowych cen).
Pare dni temu w BA rozpoczeła sie promocja która konczy sie pod koniec
stycznia ale jest duzo mniej atrakcyjna cenowo niz te które były w latach
poprzednich.
Czy macie moze przecieki czy w tym roku bedzie styczniowa promocja? Panie w
BA nic nie wiedzą ;-)).
dzieki,
dennis