Gość: Iga ze Sztockholmu IP: *.bredband.comhem.se 14.02.06, 19:14 Fantastyczny dodatek: cynamon oraz gozdziki. Ja dodalam röwniez czosnek. Zanim zmiksuje, spröbuje "w calosci". W kazdym razie PYCHA. Pozdrowienia Iga m.iga@spray.se Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj