IP: *.teleaudio.com.pl 05.09.06, 16:24
Kochane kobitki , mam problem i ogromną prośbę. Chciałabym zrobić lukier i
oblać nim migdały :) Problem w tym że niewiem i nie mam pojęcia jak taki
lukier zrobić i czy da się oblać migdały ( pojedyńczo ).
Serdeczne dzięki za każdą radę.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka