IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.05, 15:52
Witam. Czy ktos moze cos powiedziec na temat studiow MBA na Akademii
Ekonomicznej we Wroclawiu? Jaki poziom, jacy profesorowie, czy sie oplaca?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka