Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.05, 15:52 Witam. Czy ktos moze cos powiedziec na temat studiow MBA na Akademii Ekonomicznej we Wroclawiu? Jaki poziom, jacy profesorowie, czy sie oplaca? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj