fan-j23
23.07.05, 15:45
30 lat temu na obozie w Gdańsku Mikoszewie Waldek był moim
wychowacą;)).Studiował chyba wtedy matematykę,miał długie włosy i
był super!
Mieszkał na ulicy Murarskiej.Jezeli ktoś go zna to proszę go pozdrowić:).
Jola z Mysłowic.