Dodaj do ulubionych

Waldek Kośmicki

23.07.05, 15:45
30 lat temu na obozie w Gdańsku Mikoszewie Waldek był moim
wychowacą;)).Studiował chyba wtedy matematykę,miał długie włosy i
był super!
Mieszkał na ulicy Murarskiej.Jezeli ktoś go zna to proszę go pozdrowić:).
Jola z Mysłowic.
Obserwuj wątek
    • fan-j23 Re: Waldek Kośmicki-moze jednak ktoś go zna? 27.07.05, 18:28
      ;)))
      • Gość: nil Re: Waldek Kośmicki-moze jednak ktoś go zna? IP: *.wroclaw.mm.pl 28.07.05, 16:30
        Uczył mnie fizyki w VI LO w 1976 lub 77 roku. Fajny był .
        • fan-j23 Re: Waldek Kośmicki-moze jednak ktoś go zna? 28.07.05, 16:50
          Dzięki za info:),ta szkoła -jak sprawdziłam na mapie-była blisko jego miejsca
          zamieszkania,więc to faktycznie mógł być on;)).
          • fan-j23 Re: Waldek Kośmicki-moze jednak ktoś go zna? 30.08.05, 17:49
            Wysoki,włosy ciemny blond do ramion,koszula dżinsowa-może ktoś go sobie
            przypomina?;)))
    • kanbea Re: Waldek Kośmicki 28.02.06, 19:20
      Z pół klasy sie w nim podkochiwało. Uczył nas matmy, ale dośc krótko. Czasmi przychodził nieco poobijany, z limem na twarzy... (matura 1980)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka