Dodaj do ulubionych

Celeban w Śląsku

IP: 213.77.10.* 22.12.05, 08:50
No i co powiecie malkontenci, ekstraklasa zawsze nasza!! niech obok Celebana
przyjdą Trałka i Parzy, a także namyśli się w końcu Jezier to już Rysiu to
wszystko właściwie poukłada.Już nie mogę się doczekać rundy wiosennej, bo
będzie okazja się przekonać co to za wzmocnienia. Na początek czekają nas
Kujawiak,Jagiellonia,Podbeskidzie i Widzew. Cała Polska w cieniu Śląska!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka