Dodaj do ulubionych

Budynek przy Drobnera

05.10.06, 10:34
Co się dzieje z budynkiem(stare poniemieckie więzienie)przy Drobnera.
Stoi pusty już od wielu lat,szkoda aby taki obiekt został zdewastowany i nie
było na niego kupca,tak blisko Rynku.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bart Re: Budynek przy Drobnera IP: *.os1.kn.pl 05.10.06, 10:36
      To nie modny temat. Korki to jest modny temat. Co kogo obchodzi jakiś dom z
      cegły !!!
    • Gość: kotbehemot Re: Budynek przy Drobnera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.06, 10:41
      Ten budynek ma wlasciciela i jest od kilku lat w remoncie - niestety niezwykle wolnym. Docelowo ma byc
      tam.. hotel.
      • Gość: sielanka Re: Budynek przy Drobnera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.10.06, 13:52
        Przecież tam nic się nie dzieje od co najmniej od roku.A to co kiedyś zrobili
        to tylko na pokaz dla U.M.Pełna prowizorka,dach pokryty zwykłą blachą.
    • Gość: Irek Re: Budynek przy Drobnera IP: 62.233.177.* 05.10.06, 16:58
      Pod płaszczykiem remontu dostała go firma:
      www.lewicki-polispec.com.pl/
      Delikatnie mówiąc firma ta jest znana
      z kosmicznej nierzetelności.
      • breslauer81 Re: Budynek przy Drobnera 05.10.06, 18:43
        ciekwe kto im projektował tę stonę, syn właściciela z podstawówki?
        • Gość: ula Re: Budynek przy Drobnera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.10.06, 19:08
          Skoro jest to budynek zabytkowy, powinien tym się zająć Miejski Konserwator
          Zabytków.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka