wolkow44 05.10.06, 10:34 Co się dzieje z budynkiem(stare poniemieckie więzienie)przy Drobnera. Stoi pusty już od wielu lat,szkoda aby taki obiekt został zdewastowany i nie było na niego kupca,tak blisko Rynku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bart Re: Budynek przy Drobnera IP: *.os1.kn.pl 05.10.06, 10:36 To nie modny temat. Korki to jest modny temat. Co kogo obchodzi jakiś dom z cegły !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotbehemot Re: Budynek przy Drobnera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.06, 10:41 Ten budynek ma wlasciciela i jest od kilku lat w remoncie - niestety niezwykle wolnym. Docelowo ma byc tam.. hotel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sielanka Re: Budynek przy Drobnera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.10.06, 13:52 Przecież tam nic się nie dzieje od co najmniej od roku.A to co kiedyś zrobili to tylko na pokaz dla U.M.Pełna prowizorka,dach pokryty zwykłą blachą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Irek Re: Budynek przy Drobnera IP: 62.233.177.* 05.10.06, 16:58 Pod płaszczykiem remontu dostała go firma: www.lewicki-polispec.com.pl/ Delikatnie mówiąc firma ta jest znana z kosmicznej nierzetelności. Odpowiedz Link Zgłoś
breslauer81 Re: Budynek przy Drobnera 05.10.06, 18:43 ciekwe kto im projektował tę stonę, syn właściciela z podstawówki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ula Re: Budynek przy Drobnera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.10.06, 19:08 Skoro jest to budynek zabytkowy, powinien tym się zająć Miejski Konserwator Zabytków. Odpowiedz Link Zgłoś