Gość: lech
IP: *.ska01.telsat.wroc.pl
29.12.03, 22:46
Witam. Chcialbym sie dowiedziec obecnych i bylych studentow jak a jest Wasza
opinia na temat tej szkoly. Interesuja mnie przede wszystkim informacje
dotyczace studiow zaocznych, naljepiej Zarzadzanie i Marketing,
specjalizacja: Turystyka, ale niekoniecznie. Bede wdzieczny za kazdy
obiektywny wpis.