Dodaj do ulubionych

WSZiF przy Pabianickiej.

IP: *.ska01.telsat.wroc.pl 29.12.03, 22:46
Witam. Chcialbym sie dowiedziec obecnych i bylych studentow jak a jest Wasza
opinia na temat tej szkoly. Interesuja mnie przede wszystkim informacje
dotyczace studiow zaocznych, naljepiej Zarzadzanie i Marketing,
specjalizacja: Turystyka, ale niekoniecznie. Bede wdzieczny za kazdy
obiektywny wpis.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka