Dodaj do ulubionych

W sprawie pracy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.05, 20:25
Mam prosbe wypowiedzcie sie na forum czy ktos pracowal w niemczech przy
opiece starszych osob bardzo bym chciala zasiegnac inf jak ta praca wyglada
bo w niedlugim czasie wyjezdzam jak ktos byl niech sie wypowie
Obserwuj wątek
    • Gość: Maria Re: W sprawie pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.05, 20:44
      Nie pracowalam ale bardzo bym chciala pracowac,wlasnie takiej pracy szukam moze
      zdradzidz jak ci sie udalo taka praca znalezc,moj email 12345@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka