Gość: januszek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.10.05, 20:25
Mam prosbe wypowiedzcie sie na forum czy ktos pracowal w niemczech przy
opiece starszych osob bardzo bym chciala zasiegnac inf jak ta praca wyglada
bo w niedlugim czasie wyjezdzam jak ktos byl niech sie wypowie