Gość: maladuza IP: *.cable.ubr05.gill.blueyonder.co.uk 08.02.06, 13:39 jak zalatwic w Polsce karte E111? wiem jak zalatwic w anglii, a ktos mnie prosil zeby sie dowiedziec gdze i jak zalatwia sie w Polsce dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elaweybridge Re: E 111 08.02.06, 13:41 www.nfz.gov.pl/ue/index.php?katnr=5&dzialnr=4&artnr=1828&b=1 sciagasz, drukujesz, wypelniasz, zanosisz/wysylasz do NFZ. Odpowiedz Link Zgłoś
damians77 Re: E 111 08.02.06, 16:10 Formularz z serii E111 zostal zastapiony od 01.01.2006 Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego: www.gbritain.net/news.php?id=155 www.gbritain.net/articles.php?id=4 Pozdrawiam www.gbritain.net - Najlepsza strona dla Polakow w Wielkiej Brytanii Odpowiedz Link Zgłoś