IP: *.cable.ubr05.gill.blueyonder.co.uk 08.02.06, 13:39
jak zalatwic w Polsce karte E111? wiem jak zalatwic w anglii, a ktos mnie
prosil zeby sie dowiedziec gdze i jak zalatwia sie w Polsce
dziekuje
Obserwuj wątek
    • elaweybridge Re: E 111 08.02.06, 13:41
      www.nfz.gov.pl/ue/index.php?katnr=5&dzialnr=4&artnr=1828&b=1
      sciagasz, drukujesz, wypelniasz, zanosisz/wysylasz do NFZ.
    • damians77 Re: E 111 08.02.06, 16:10
      Formularz z serii E111 zostal zastapiony od 01.01.2006 Europejska Karta
      Ubezpieczenia Zdrowotnego:
      www.gbritain.net/news.php?id=155
      www.gbritain.net/articles.php?id=4

      Pozdrawiam
      www.gbritain.net - Najlepsza strona dla Polakow w Wielkiej Brytanii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka