Gość: emirka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.06, 16:30 Czy ktoś zna tą firmę? Może komuś udało się wyjechać do pracy na lotnisku w Manchester za ich pośrednictwem? Dzięki z góry za odpowiedź! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj