Dodaj do ulubionych

pytanie-concordia?

IP: 80.48.127.* 09.09.06, 22:48
mam pytanie czy pracowaliście na farmach za pośrednictwem CONCORDII .CZY WARTO
WYJECHAĆ ?
Obserwuj wątek
    • Gość: tosiek Re: pytanie-concordia? IP: *.freedom2surf.net 09.09.06, 23:04
      wczesniej mozna bylo sobie wybrac miejsce pracy tj farme teraz to jest
      przydzial a co za tym idzie loteria jak trafisz ja dzieki concordi wyjechalem
      96r to bylo mile doswiadczenie teraz to chyba dosyc droga zabawa i glownie dla
      Bulgarii,Ukrainy ,Bialorusii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka