Gość: killerbee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 22:34 Pytanko-czy płace podane na stronie jobcentreplus.gov.uk w ogłoszeniach podane sa jako brutto czy netto-za cholere nie moge znalezc na ten temat informacji Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: t Re: Płace w UK IP: *.dsl.in-addr.zen.co.uk 10.01.07, 23:00 Zawsze podaja place brutto. Jesli nie sa podane za godzine per hour lub ph to sa podawane rocznie brutto np 19K itp. Kalulator placowy - www.tfpl.com/permanent_recruitment/candidates/pcalculator.cfm Odpowiedz Link Zgłoś