Dodaj do ulubionych

birmingham

14.02.07, 21:35
witam, mam propozycje wyjazdu do birmingham... jakie sa Wasze opinie o tej
miesjscowosci? czy latwo tam znalezc robote? jak narazie mam tylko gdzie
mieszkac...
Obserwuj wątek
    • wrodarczyk.witold Re: birmingham 14.02.07, 22:38
      Jest to miasto przemysłowe i ogólnie jest tam sporo pracy; mieszka tam wielu
      Polaków. Proszę poczytać:
      wiadomosci.onet.pl/1391135,2678,3,kioskart.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka