mitlof 14.02.07, 21:35 witam, mam propozycje wyjazdu do birmingham... jakie sa Wasze opinie o tej miesjscowosci? czy latwo tam znalezc robote? jak narazie mam tylko gdzie mieszkac... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wrodarczyk.witold Re: birmingham 14.02.07, 22:38 Jest to miasto przemysłowe i ogólnie jest tam sporo pracy; mieszka tam wielu Polaków. Proszę poczytać: wiadomosci.onet.pl/1391135,2678,3,kioskart.html Odpowiedz Link Zgłoś