Dodaj do ulubionych

podroz do chin

17.03.06, 12:05
w lipcu wybieram sie do chin i zastanawiam sie ktorymi liniami lotniczymi
bedzie najlepiej - czytaj najtaniej ;) - poleciec do Pekinu? domyslam sie ze
na wakacje szukuja sie jakies promocje ale moze im wczesniej tym lepiej?
Pozdrawiam i 谢谢 :)
Obserwuj wątek
    • lan.kwai.fong Re: podroz do chin 29.03.06, 02:07
      Najwięcej samolotów z Europy lata do Hong Kongu. Odpowiednio wczesna reakcja i
      można polecieć za 2200 zł (latałem tak przez kilka lat) do Chin (Schenzhen,
      Dongguan, Guanzhou) można pociągiem - 170 KK$. Pekinu nie znam (niestety). Do
      Shanghaiu z HK DragonAir lata za juz od 600 HK$.

Ja zawsze korzystam z portalu expedia.com

Rozpiętość cen jest piorunująca, ale na 6 miesięcy wcześniej daje się znaleźć
      wspaniałe okazje.

Polecam.
      LKF
        • deggial18 Re: podroz do chin 16.04.06, 23:11
          No więc Aeroflot bedzie kosztowal z 2200zł z wawy do pekinu i z powrotem... Tak
          samo wyjdzie mniejwiecej Malevem (węgierskimi liniami) tylko, że rosyjskie linie
          wypadają slabiej - wiem bo leciałem:) wszystko mozna znaleźć w sieci, można też
          zarezerwować bilet... polecam poprostu się rozejżeć za wyżej wymienionymi
          lotami. Pozdrawiam.
          • maciek_z Re: podroz do chin 18.04.06, 00:07
            juz mam rezerwacje w aeroflocie za 2000zl :) chyba nie bedzie sie lecialo tak
            najgorzej, co? ale tak naprawde to nie wiem jak wytrzymam te godziny w
            samolocie...
            P.S. juz sie nie moge doczekac Chin :)
            • deggial18 Re: podroz do chin 18.04.06, 18:25
              2000 to dobra cena, chyba nie znajdziesz lepszej. Apropo czekania, niewiem jak
              Twój lot, ale mój miał 8 godzinną (!) przesiadkę w Moskwie, plus czas trwania
              przelotow, zrobił z tego bardzo długą i dość męczącą wyprawę. Wogóle lotnisko w
              Moskwie to ciekawe zjawisko, w szczególności hindusi i arabowie śpiący na
              gazetach... :) Mi tam takie rzeczy nie przeszkadzają, ale przygotuj się też, że
              nie będzie gdzie usiąść (tylko drogie restouracje itp filizanka herbaty kosztuje
              4-5 euro). A pozatym nie jest tak źle, pobyt w Chinach wynagradza wszystkie
              niedogodności. Pozdrawiam:)
            • lan.kwai.fong Re: podroz do chin 21.04.06, 01:48
              Przygotuj sie na mocne turbulencje i ciekawe - związane z tym - sytuacje na
              pokładzie...

Połączenie WAW-MOU-HKG (w ogóle Chiny) to przeżycie! A samo Szeremietiewo to
              skansen i niezly wyciągacz gotówki. Miej ze sobą banknoty jedynej słusznej waluty!!!

LKF
                • lan.kwai.fong Re: podroz do chin -Alternatywa 22.04.06, 01:50
                  Ni Hau,

Właśnie znalazłem, bo musze leciec we wtorek do HK i "na gwałt" potrzebny był
                  tani bilet:

WAW-LHR; LHR-BAH-BKK-HKG

(W-wa, Londyn; Londyn, Bahrain, Bangkok, Hong Kong) - dużo przesiadek, ale są
                  bilety i to za 3300PLN (na 4 dni przed odlotem!!!). Może w dalszej perspektywie
                  jeszcze taniej (na 6 miesięcy z góry?).

wcale nie ma dlugich przestojow, a lot z LHR-HKG to GulfAir - podobno dobra
                  klasa. A w Bahrainie są dobrze zaopatrzone sklepy... Poza tym ja tak lubie starty!

Pozdrawiam,
                  LKF
    • adrian14 Re: podroz do chin 03.05.06, 14:50
      Witam! chinskarepublika.fora.pl
      Zapraszam na nowe w pełni profesjonalne forum o tematyce CHIŃSKIEJ,
      doświadczenia z wycieczek, opinie o zabytkach, rekomendacje hoteli ,restauracji
      itd. ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE. chinskarepublika.fora.pl
      • adrian14 Re: podroz do chin 06.05.06, 10:52
        najpewniej będzie z LOTEM, a co do taniości do Wizz Air. Zapraszam do zadania
        tego pytania na forum chinskarepublika.fora.pl Nowe w pełni
        profesjonalne forum o Chinach z
        mnóstwem opcji (sondaże, emotikonki, emblematy, rangi, konkretne działy,
        zdjęcia)
        • lan.kwai.fong SPAM od adriana14 19.05.06, 13:54
          Czlowieku, nie osmieszaj sie! Przeczytaj najpierw poprzednie wypowiedzi, a potem
          zastanow sie, czy masz co do dodania (konstruktywnie).

Lot ma najdrozsza i wcale nie rozniaca sie niczym oferte. Wizz Air to moze lata,
          ale najdalej do londynu... I nie spamuj tym swoim "profesjonalnym" forum.

LKF

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka