IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.06.07, 11:17
forklift to jest paleciak zwykły ręcznie ciągniety, czy okreslic tym słowem
mozna wózek widłowy?no bo wózek widłowy to byłoby cos kolo forklift vehicle?
help me if you can i feel in down:)
z góry dzięki
Obserwuj wątek
    • profes79 Re: forklift 16.06.07, 12:38
      Forklift (truck) to zwykly wozek widlowy - na te duze, magazynowe do sciagania
      towaru z polek mowi sie counterbalance a te male elektryczne to u nas po
      prostu "truck". Nie mam pojecia jak mowia na te male reczne bo prawie ich u nas
      nie ma.
      Zalezy o co pytasz :) jak gdzies pytaja o uprawnienia na forklift to pytaja o
      uprawnienia na wozki widlowe.
      • korkix78 Re: forklift 16.06.07, 13:08
        Nie mam pojecia jak mowia na te male reczne bo prawie ich u nas
        >
        > nie ma.

        Jesli mowisz o tym zwyklym a la podnosnik / duzy lewarek do palet mowili po
        prostu "jack" ale to bylo w USA, nie jestem pewien czy tu tak samo.
        • wonski81 Re: forklift 16.06.07, 13:19
          Mowia na to pump truck...
          • abramiczek Re: forklift 16.06.07, 19:27
            reczny... pump up track....
            maly widlak tak na oko do 4ton....forklift
            ..reszta to ten counter.............

            pozdro
            • Gość: gollota Re: forklift IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.06.07, 20:34
              serdeczne dzięki
    • Gość: ja Re: forklift IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 16.06.07, 21:05
      u mnie czsem mówią na te małe pallet truck...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka