Dodaj do ulubionych

Domek w Nottingham

04.02.08, 19:10
Witam
Jest do wynajecia domek dla 5,6 osob w Nottingham. Wyjazd koniec
lutego/poczatek marca z Krakowa do East Midlant. Ja jestem w Gliwic.
Chetne osoby prosze o kontakt na gg - 2807609. Oto link do stronki o
domku starzaki.eu.org/~artos/dom_anglia/
Obserwuj wątek
    • worm83 Re: Domek w Nottingham 05.02.08, 14:16
      zaprasam do umieszczenia tego ogloszenia również na forum
      pracujwanglii.one.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=3
      gdzie ludzie szukają tak jak Pani osób do wspólnego wyjazdu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka