joanna331974
04.02.08, 19:10
Witam
Jest do wynajecia domek dla 5,6 osob w Nottingham. Wyjazd koniec
lutego/poczatek marca z Krakowa do East Midlant. Ja jestem w Gliwic.
Chetne osoby prosze o kontakt na gg - 2807609. Oto link do stronki o
domku starzaki.eu.org/~artos/dom_anglia/