Gość: kris79 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.08, 16:23 Czy pracował ktoś dla firmy arctic w Wielkiej Brytani przy remoncie platform wiertniczych? Jaka jest ta firma? Czy jest wiarygodna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MS Re: firma Arctic IP: 83.168.75.* 21.03.08, 23:46 Bylem od nich w Norwegii, wszystko w porzadku, pieniadze zgodnie takie jak w umowie, przelane w terminie. Wszystko jest zawsze zalatwione, bilety, robota, nocleg nawet pomagaja z rozliczaniem podatku. Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś