wyksztalciuch 16.07.13, 21:34 na przekazanie papieżowi historii ks.Lemańskiego?? Nie wierzę, że nie ma sposobu. Poznański biskup Paetz też był pewny swego tak długo jak nie zadziałała p. Wanda, bezposrednio u Karola.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
7o7o7 Nie znam się na tym, ale w Watykanie... 16.07.13, 21:48 ... audiencje prywatne jakieś jeszcze są. Nie można papieżowi podać informacji w jakiejś bezpiecznej formie? Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Nie ma nikogo, kto znalazłby sposób 16.07.13, 22:19 wyksztalciuch napisał: > na przekazanie papieżowi historii ks.Lemańskiego?? a co chciałbyś przekazać? Za jakiemuś księdzu podpuszczonemu przez Salon szajba odbiła? Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch Re: Nie ma nikogo, kto znalazłby sposób 16.07.13, 23:06 To arcybiskupa podpuścili Żydzi? To wiele wyjaśnia... Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: Nie ma nikogo, kto znalazłby sposób 16.07.13, 23:18 losiu4 napisał: > wyksztalciuch napisał: > > > na przekazanie papieżowi historii ks.Lemańskiego?? > > a co chciałbyś przekazać? Za jakiemuś księdzu podpuszczonemu przez Salon szajba > odbiła? Łosiu niemoto twój serwilizm w stosunku do purpuratów wprost poraża Odpowiedz Link Zgłoś
qqww1122 Re: Nie ma nikogo, kto znalazłby sposób 16.07.13, 23:57 losiu4 napisał: > a co chciałbyś przekazać? Za jakiemuś księdzu podpuszczonemu przez Salon szajba > odbiła? > Jakie szczęście,że mamy rok 2013. W roku np.1550 taki cymbał jak ty Łosiu spaliłby Lemańskiego na stosie. Idź do szpitala,niech tobie wszczepią mózg. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: Nie ma nikogo, kto znalazłby sposób 17.07.13, 00:00 qqww1122 napisał(a): > Idź do szpitala,niech tobie wszczepią mózg. No i ja mam za to ze swoich podatków płacić ? niech lepiej poda się eutanazji będzie taniej Odpowiedz Link Zgłoś
aderydy Re: ale dlaczego 17.07.13, 07:15 uwazasz, ze ksiądz Lemanski potrzebuje pomocy w dotarciu do papieza? mamy XXI wiek, czasy inkwizycji sie skonczyly, ksiadz poradzi sobie ;-) poza tym...juz zapowiedział, ze zwroci się do Watykanu! poza tym..to wewnętrzna sprawa Kościoła, ich zasady....niech sobie rozgrywają po swojemu... gdyby jacys rabini się pokłocili to tez bys probowal mediowac??? czy nadzorcy obwodów ( u swiadków Jehowy)? ksiądz Lemanski dorosly jest, poparcie tez u swoich ma...wsparcia ateistow nie potzebuje...zwłaszcza, ze intencje tego wsparcia krysztalowo czyste nie są ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
pocoo Re: Nie ma nikogo, kto znalazłby sposób 17.07.13, 07:42 qqww1122 napisał(a): > Jakie szczęście,że mamy rok 2013. W roku np.1550 taki cymbał jak ty Łosiu > spaliłby Lemańskiego na stosie. > Idź do szpitala,niech tobie wszczepią mózg. A po co mu mózg?Przecież i tak nie wiedziałby jak się czymś takim posługiwać. Odpowiedz Link Zgłoś
aderydy Re: ooooo 17.07.13, 08:02 jaka logika wywodów, jakie konkretne argumenty! o to chodziło, karbat ;-)?? obawiam się, ze moja "logika" za słaba na to forum ;-) musze poćwiczyc! poczytam posty pocoooo, lumpiora i ggww oraz innych "logikow", podciągnę sie! Odpowiedz Link Zgłoś
pocoo Re: ooooo 17.07.13, 08:12 aderydy napisał: > musze poćwiczyc! poczytam posty pocoooo, lumpiora i ggww oraz innych "logikow", > podciągnę sie! Mam nadzieję,ale tylko nadzieję. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: ooooo 17.07.13, 09:11 o co chodzi .... popstrykalo sie miedzy soba dwoch wielebnych dywagujac o wyzszosci sfiont wielkanocnych na sfientami boszego narodzenia i Napletka . kogo to interesuje . dogadali sie , i ... wiedz obywatelu, ze to ty bedziesz piecdziesiciotletniemu mlodemu facetow placic emeryture, Ty z wlasnych pieniedzy. Zaden kosciol kat. nie da na niego grosza, ani zaden duch sfienty nie jest mu w stanie zapewnic dozywotniej emerytury. w wyniku konfliktu wielebnych szamanow, - zostal wydoopczony podatnik. na dlugie lata . Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: ooooo 17.07.13, 09:43 tak go Q bronice ale jak juz przyjdzie dac parę groszy chłopu to wielkie larum - nie zapłace - Hipokryzja polaczków , którzy rwali sobie włosy przez tydzien ale jakby mieli dac grosza to larum . Lepiej uchlac sie przecie i gadać o wartościach . Zresztą nie płaci się bezpośrednio tylko jesli juz to z funduszu kościelnego i tyle - płacisz na posłow senatorów i inna swołocz i nie krzyczysz .?? A tak w ogóle to ksiądz dostaje jakąs emeryturę od Zusu ??? Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: ooooo 17.07.13, 10:40 deoand napisał: Zresztą nie płaci się bezpośrednio tylko jesli juz to z funduszu kościelnego i tyle - płacisz na posłow senatorów i inna swołocz i nie krzyczysz .?? Poseł senator jest potrzebny a klecha nie . A > tak w ogóle to ksiądz dostaje jakąs emeryturę od Zusu ??? Nie , dostaje go z funduszu kościelnego na który płacą podatki wszyscy obywatele . Ja też bym chciał nic nie robić a zarabiać po 5-10 tys a do tego jelenie robili by na moją emeryturę Odpowiedz Link Zgłoś
bookworm Re: ooooo 17.07.13, 10:34 karbat napisał: > o co chodzi .... popstrykalo sie miedzy soba dwoch wielebnych dywagujac o wyzsz > osci > sfiont wielkanocnych na sfientami boszego narodzenia i Napletka . kogo to inter > esuje . > > dogadali sie , i ... > > wiedz obywatelu, ze to ty bedziesz piecdziesiciotletniemu mlodemu facetow placi > c > emeryture, Ty z wlasnych pieniedzy. Zaden kosciol kat. nie da na niego grosza, > ani > zaden duch sfienty nie jest mu w stanie zapewnic dozywotniej emerytury. > > w wyniku konfliktu wielebnych szamanow, - zostal wydoopczony podatnik. na dlugi > e lata . Dokładnie. Temat zastępczy. Tutaj jakiś ksiądz się obrusza, że biskup go posądza o bycie żydem (jakim prawem!? :), a on przecież dobry katolik. Parafianie i reszta baranów beczy, że oni nie pozwolą oddać takiego pasterza, bo kto będzie teraz owczarni przewodził. I bla bla bla. A w tle pieniążki szerokim strumieniem płyną do kieszeni kurii. A ich źródełko jest w Twoim i moim porfelu. I to jest właśnie wydupczenie bez mydła (albo bez bitej śmietany). Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: ooooo 17.07.13, 10:37 aderydy napisał: > jaka logika wywodów, jakie konkretne argumenty! > o to chodziło, karbat ;-)?? No wiesz.... > obawiam się, ze moja "logika" za słaba na to forum ;-) No na razie nie błyszczysz , a już jesteś na tym forum tyle co gwarancja na oranżadzie niepasteryzowanej. > musze poćwiczyc! poczytam posty pocoooo, lumpiora i ggww oraz innych "logikow", > podciągnę sie! Zostaw w spokoju tych zacnych ludzi . Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: sam sobie przeczysz 17.07.13, 11:05 jeśli senatorowie i posłowie są potrzebni to panie kolter - właśnie oni uchwalili jakies tam zasady płacenia Kościołowi i Ty nie masz nic do powiedzenia - Twoi wybrancy uchwalili i czego tu się obruszasz - przeczysz sam sobie . Teraz też będziesz płacił bo niedługo pewno posłowie i senatorowie zaakceptuja fundusz kościelny i chyba będziesz płacił 0,5 procent podatku i co === nie protestujesz ???? Dla mnie Senat jest niepotrzebny -do skasowania ...dwudziesto paroletnie a nawet czterdziestoparoletnie gnojki , których komuna wyciągnęła z chlewa nagle robią z siebie SENATORÓW jak w starożytnym Rzymie ... Spadać ... Marszałek Piłsudski wzór polskiej demokracji pokazał takim posłom gdzie ich ma i co oni mogą !! Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: sam sobie przeczysz 17.07.13, 11:15 deoand napisał: > jeśli senatorowie i posłowie są potrzebni to panie kolter - właśnie oni uchwali > li jakies tam zasady płacenia Kościołowi i Ty nie masz nic do powiedzenia - Two > i wybrancy uchwalili i czego tu się obruszasz - przeczysz sam sobie . Kolo to towarzysz Bierut ustanowił ten cały fundusz kościelny a tow Donek nie wie jak teraz ten pat rozwiązać . Dodam zanim sam na to wpadniesz ze złodziejski twór zwany komisją majątkową powoła tow Rakowski . > Teraz też będziesz płacił bo niedługo pewno posłowie i senatorowie zaakceptuja > fundusz kościelny i chyba będziesz płacił 0,5 procent podatku i co === nie prot > estujesz ???? Protestuję głosując na ludzi którzy nie chcą oszustom dodatkowo zapewniać profity . > Dla mnie Senat jest niepotrzebny -do skasowania ...dwudziesto paroletnie a nawe > t czterdziestoparoletnie gnojki , których komuna wyciągnęła z chlewa nagle robi > ą z siebie SENATORÓW jak w starożytnym Rzymie ... Spadać ... Marszałek Piłsuds > ki wzór polskiej demokracji pokazał takim posłom gdzie ich ma i co oni mogą !! Nie znam sie na twoich nałogach . Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re: sam sobie przeczysz 17.07.13, 11:40 Być może - nie wgłębiam sie w to - Liberał komunistyczny pod presja SOLIDARUCHÓW Rakowski ustanowił jak piszesz Fundusz Majatkowy . OD dwudziestu paru lat rządza solidaruchy i co uważasz , że tow . kaczyński będzie bardziej radykalny niz jak piszesz tow Donek .... pomyśl trochę . A pomyśl sobie , że jestes tylko pył aby nie powiedzieć śmiec bzyli masa - każa ci płacic będziesz płacić i masz do powiedzenia tyle ile Żyd w okupacje. A ks. Lemański dla mnie wziął kasę od GW i TVN i pyszczał ale wobec koronnych argumentów zabrania kasy ustąpił i tyle .. Ideologia jest dla idiotów Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: sam sobie przeczysz 17.07.13, 11:58 deoand napisał: > Być może - nie wgłębiam sie w to - Liberał komunistyczny pod presja SOLIDARUCHÓ > W Rakowski ustanowił jak piszesz Fundusz Majatkowy . OD dwudziestu paru lat rzą > dza solidaruchy i co uważasz , że tow . kaczyński będzie bardziej radykalny niz > jak piszesz tow Donek .... pomyśl trochę . Donek na szczęście ten relikt komuszego bezprawia zlikwidował . >A pomyśl sobie , że jestes tylko pył aby nie powiedzieć śmiec bzyli masa - każa ci płacic będziesz płacić i masz do powiedzenia tyle ile Żyd w okupacje. Ano ty weźmiesz bombę żeby coś zmienić , ja kartę wyborczą i to nas rożni . > A ks. Lemański dla mnie wziął kasę od GW i TVN i pyszczał ale wobec koronnych a > rgumentów zabrania kasy ustąpił i tyle .. Ideologia jest dla idiotów Dla mnie to desperat co ostatniej deski ratunku sie chwycił skoro ku... z kurii rok nie udziela mu audiencji Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re:W najlepszym wypadku pożyteczny idiota 17.07.13, 13:10 W najlepszym wypadku pożyteczny idiota a jesli rzeczywiście nie jest Żydem to moze słysząc wrzask Żydów , że zakaz uboju rytualnego to najgorszy antysemityzm od wieków i Polacy to Zydożercy nie godni żadnego szacunku - Lemański , który tak wielbił Żydów i chciał im niebo przychylic w tej komisjipolsko - żydowskiej nagle poczuł , że za chwile może byc do odstrzału przez GW i resztę - więc lepsza emeryturka koscielna niz niepewny los goja - tak sie to bodaj nazywa .Ano i po temacie - trzeba szukac innych . Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re:W najlepszym wypadku pożyteczny idiota 17.07.13, 14:58 deoand napisał: > W najlepszym wypadku pożyteczny idiota Bo ma dość prymitywnego mobbingu ze strony tych panienek w sukienkach duchownych ?? a jesli rzeczywiście nie jest Żydem to moze słysząc wrzask Żydów , że zakaz uboju rytualnego to najgorszy antysemityzm > od wieków i Polacy to Zydożercy nie godni żadnego szacunku - Lemański , który t > ak wielbił Żydów i chciał im niebo przychylic w tej komisjipolsko - żydowskiej > nagle poczuł , że za chwile może byc do odstrzału przez GW i resztę - więc leps > za emeryturka koscielna niz niepewny los goja - tak sie to bodaj nazywa .Ano i > po temacie - trzeba szukac innych . Co za leki ci konował zapisał ? może inaczej ;nie zapijaj efedryny piwem bo się naćpasz jak stonka Odpowiedz Link Zgłoś
deoand Re:W najlepszym wypadku pożyteczny idiota 17.07.13, 15:02 Kolter zażyj sobie Nootropil to ci moze mózg rozjaśni troche i chociaz raz rusz głowa bo inaczej to wiejski klecha kolejny raz zrobi ciebie w bambuko . tak wielbic kleche i włosy sobie wyrywać a nagle klecha - won psy - i kijem pogonił .. hahahahah Odpowiedz Link Zgłoś