21.04.05, 23:42
Mam do zaoferowania CD AUDIO z homiliami papieża Jana Pawła II z pielgrzymek
do Polski: 1979r, 1997 r i 1999 r.

Zainteresowanym zapraszam: truckmoto@go2.pl
Obserwuj wątek
    • max_maestro Re: CD AUDIO 22.04.05, 08:52
      truckmoto napisał:

      > Mam do zaoferowania CD AUDIO z homiliami papieża Jana Pawła II z pielgrzymek
      > do Polski: 1979r, 1997 r i 1999 r.
      >
      > Zainteresowanym zapraszam: truckmoto@go2.pl

      Na Stronie www.papiez.blo.pl sa tez i to ZA DARMO

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka