20.03.08, 20:16
Wszystkim czytającym i piszącym na tym forum składam życzenia wesołych i
przeżytych z Bogiem Świąt Wielkanocnych.
Obserwuj wątek
    • vobiska1 Re: Życzenia 20.03.08, 22:16
      Wesołego Alleluja Adminie!!
      A jak rozumiesz Wielkanoc przeżytą z Bogiem? Udzial w triduum
      paschalnym czy jeszcze inaczej?
      • z2006 Re: Życzenia 21.03.08, 06:48
        vobiska1 napisała:

        > A jak rozumiesz Wielkanoc przeżytą z Bogiem? Udzial w triduum
        > paschalnym czy jeszcze inaczej?

        Ja na Triduum nie mam w tym roku czasu. Najważniejsza jest łaska uświęcająca.
        • z2006 Poprawka 21.03.08, 06:52
          z2006 napisał:

          > Ja na Triduum nie mam w tym roku czasu.

          Może będę na Wigilii Paschalnej.
    • z2006 Pusty gest 21.03.08, 07:15
      www.mateusz.pl/wdrodze/niedziela/415-05.htm
      "(...) czy wolisz raczej uczynić także z celebracji Liturgii Wielkiego Piątku
      pusty, tradycyjnie bez większego znaczenia gest? Ale czy wtedy będzie mogła
      zagościć w Twoim sercu prawdziwa radość (por. 1J 1,3–4) ze zmartwychwstania,
      skoro nie umarłeś razem z Nim (Rz 6,8–9)? I czy będziesz mógł wówczas o sobie
      powiedzieć inaczej, jak tylko „szaleniec”, bo kto o zdrowych zmysłach mógłby
      odrzucić – i w imię jakich racji? – Jego miłość?"

      Marek Krysztopik OP
    • vobiska1 Re: Życzenia 21.03.08, 11:55
      A co ważniejszego niż uczestnictwo w triduum ma katolik do
      zrobienia w tych dniach?))Katoliczka to musi ciasto upiec w
      przerwie))).
      • z2006 Re: Życzenia 21.03.08, 20:12
        vobiska1 napisała:

        > A co ważniejszego niż uczestnictwo w triduum ma katolik do
        > zrobienia w tych dniach?))
        Mogę ci napisać o mojej sytuacji, ale na priva.
        • a000000 Re: Życzenia 21.03.08, 20:59
          Arcyś, wszystkiego dobrego.
          • z2006 Re: Życzenia 22.03.08, 10:30
            Dziękuję i nawzajem. :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka