z2006 20.03.08, 20:16 Wszystkim czytającym i piszącym na tym forum składam życzenia wesołych i przeżytych z Bogiem Świąt Wielkanocnych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vobiska1 Re: Życzenia 20.03.08, 22:16 Wesołego Alleluja Adminie!! A jak rozumiesz Wielkanoc przeżytą z Bogiem? Udzial w triduum paschalnym czy jeszcze inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś
z2006 Re: Życzenia 21.03.08, 06:48 vobiska1 napisała: > A jak rozumiesz Wielkanoc przeżytą z Bogiem? Udzial w triduum > paschalnym czy jeszcze inaczej? Ja na Triduum nie mam w tym roku czasu. Najważniejsza jest łaska uświęcająca. Odpowiedz Link Zgłoś
z2006 Poprawka 21.03.08, 06:52 z2006 napisał: > Ja na Triduum nie mam w tym roku czasu. Może będę na Wigilii Paschalnej. Odpowiedz Link Zgłoś
z2006 Pusty gest 21.03.08, 07:15 www.mateusz.pl/wdrodze/niedziela/415-05.htm "(...) czy wolisz raczej uczynić także z celebracji Liturgii Wielkiego Piątku pusty, tradycyjnie bez większego znaczenia gest? Ale czy wtedy będzie mogła zagościć w Twoim sercu prawdziwa radość (por. 1J 1,3–4) ze zmartwychwstania, skoro nie umarłeś razem z Nim (Rz 6,8–9)? I czy będziesz mógł wówczas o sobie powiedzieć inaczej, jak tylko „szaleniec”, bo kto o zdrowych zmysłach mógłby odrzucić – i w imię jakich racji? – Jego miłość?" Marek Krysztopik OP Odpowiedz Link Zgłoś
vobiska1 Re: Życzenia 21.03.08, 11:55 A co ważniejszego niż uczestnictwo w triduum ma katolik do zrobienia w tych dniach?))Katoliczka to musi ciasto upiec w przerwie))). Odpowiedz Link Zgłoś
z2006 Re: Życzenia 21.03.08, 20:12 vobiska1 napisała: > A co ważniejszego niż uczestnictwo w triduum ma katolik do > zrobienia w tych dniach?)) Mogę ci napisać o mojej sytuacji, ale na priva. Odpowiedz Link Zgłoś