baseball_zgora
07.05.10, 22:34
Poszukuję fanów baseballa (jak i tych którzy o tym sporcie zbyt wiele nie wiedzą, a chcieliby spróbować) z Zielonej Góry i okolic do gry. Początkowo rozchodziłoby się oczywiście o grę towarzyską, zobaczenie ilu nas jest, kto byłby chętny coś dalej w tym kierunku robić itd. Z czasem chciałbym się jakoś zorganizować i spróbować wspólnymi siłami stworzyć coś więcej. Chętnych proszę o kontakt e-mail: baseball_zgora@interia.pl