Dodaj do ulubionych

Prokurator ściga internautę

IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.03.04, 20:18
Mały kret żył w lesie nieopodal Kretynowic.
Obserwuj wątek
    • Gość: GW Re: Prokurator ściga internautę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.04, 20:25
      w Kretynowicach mieszka niejaki kostrzewski
    • Gość: Icek Re: Prokurator ściga internautę IP: *.ztpnet.pl 12.03.04, 20:30
      Typowy Kostrzewski.Specjalista od odgrzewanych tematów.
      • Gość: d Re: Prokurator ściga internautę IP: 5.5R* / *.kodak.com 12.03.04, 20:47
        hahaha cenzura internetu ...what next ronowicz?
    • Gość: Salem Re: Prokurator ściga internautę IP: *.ztpnet.pl 12.03.04, 20:50
      Tak się zastanawiam co za czerwona menda ubecka steruje tym chłopakiem.Zawsze
      odpala teksty anty-ronowiczowskie, gdy pali się dupa SLD-vide poczatek procesu
      o eksmisję Sojuszu.W poniedziałek pewnie przypomni sprawę Dabrówki,a we wtorek
      Castoramy.Stara ubecka metoda-temat zastępczy.Może Pan Panie redaktorze napisze
      coś o zielonogórskiej Ordynackiej.Niech Pan tam posprawdza wątki i
      powiązania.Chyba,że towarzysze zabronili.
      • Gość: Rafał Re: Prokurator ściga internautę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.04, 21:59
        Sporo wpadek Pan wymienił, to chyba świadczy o Pani Prezydent. A swoją drogą
        pytania do Najwyższej to chyba też przez studenta teologii od spotkań.
    • Gość: czytelnik Re: czy prokurator sciga kostrzewskiego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.04, 20:55
      mnie tez sie wydaje ze chlopczyna juz doniosl na siebie do prokuratury;
    • Gość: boni Re: Prokurator ściga internautę IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.03.04, 21:06
      Kostrzewski, jesteś zwykły mały, szarak, od którego bije nienawiść dla
      Ronowicz. Czy silne baby cię w dzieciństwie biły? A może jakaś dziewucha do
      dzisiaj cię klepie?
      • Gość: Mike Re: Prokurator ściga internautę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.04, 22:03
        Skoro tak na redaktora napadacie, to pochwalacie działania Pani Prezydent. A
        ten Pan ma prawo a nawet obowiązek napisania o tym co się dziej, bo ja mam
        prawo o tym wiedzieć a skąd się dowiem, chyba nie ze strony Urzędu Miejskiego.
    • Gość: logik Ale wybraliście sobie czrną Łukaszenkę IP: *.lubin.dialog.net.pl 12.03.04, 21:23
      toż to niżej dna i z metropolii grajdoł powiatowy uczyniła.
      • Gość: gazer Re: Ale wybraliście sobie czrną Łukaszenkę IP: *.ztpnet.pl 12.03.04, 21:33
        Siedz wale na dupie i pilnuj miedzi.
        • Gość: cezary Czy gazeta udostępniła dane internauty? IP: *.us 12.03.04, 21:50
          Nie podoba mi się, gdy ktoś kogos anonimowo nazywa kretynem. Jeszcze bardziej
          nie podoba mi się, że pani prezydent usiłuje złapać kogos, kto ją tak nazwał i
          używa do tego prokuratury. To jest tłumienie wolności słowa tej nawet
          pokracznej. Do szewskiej sprawy doprowadza mnie zajmowanie się ta sprawą
          miejskich urzedników, na koszt mieszkańców Zielonej Góry. Myślę, że panią Polak
          nie wynajmowano do tego, by wydzwaniała po różnych urzędach i instytucjach.
          Rozumiem, że przejmuje się nastrojem pani Ronowicz, ale wydzwanianie w tej
          prywatnej sprawie nie powinno należeć do obowiązków urzędnika. Myslę też, że
          nie jest to najlepsza metoda promowania naszego miasta. Brnąc w ten temat
          wychodzimy wszyscy na kretynów. Niestety.
          Dziwie się, że redakcja cytuje wypowiedzi pani Polak opowiadającej, co jej ktos
          inny na ten temat powiedział. Ciekawa forma dziennikarstwa.
          Jeśli już jestem przy redakcji: chciałbym się dowiedzieć, czy udostępniliście
          IP komputera nadawcy? Dla wielu piszących tutaj to istotna informacja.
          Udostępniliście czy nie. Rozumiem, że tak skoro prokuratura go zna. Chyba
          biegły nie był hakerem i nie włamał się na serwer gazety???
    • Gość: xy Re: Prokurator ściga internautę IP: *.dal1-4-13-058-189.dsl-verizon.net 12.03.04, 23:22
      prokuratura ma za duzo pieniedzy albo......juz nie wiadomo ,kogo tu nazywac
      kretynem.
    • Gość: Pioklon Re: Prokurator ściga internautę IP: *.lubin.dialog.net.pl 12.03.04, 23:54
      Prokuratura wyłapała już wszystkich wielkich przestępców, więc by nie zostać
      bez zajęcia teraz zajmuje się tymi kretynami.
    • Gość: boom buahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 IP: *.sympatico.ca 12.03.04, 23:59
      Ronowicz, ty kretynko, opamiętaj się, nie badz taka obrazalska!
    • Gość: urwis W Zielonce to nawet "afera" nie jest aferą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.04, 01:33
      Jakie miasto, taka afera (niech to wyrażenie będzie nazwane "prawem urwisa").
      Czym lub kim się tu podniecać ?
      Bohaterka "afery" jak przystało na ciało pedagogiczne po prostu ściga
      tego "kto powiedział". To takie ludzkie. Zapewne jej marzeniem jest złapać
      takiego winowajcę, położyć na kolanku i po pupasku, po pupasku przylać takiemu
      kabelkiem od żelazka, potem przeprowadzić pedagogiczną, matczyną rozmowę i
      przebaczyć, oczywiście oznajmiając to "Ubi et orbi".
      Po takim zdarzeniu delikwent będzie swójk i w ramach zadośuczynienia będzie
      wymyślał w imieniu "aferzystki" np. na urwisa, no może na Kostrzewskiego.
      A wszystko to będzie działo się w ramach ogólnopolskiej kampanii promocyjnej
      miasta Zielona Kura - Czerwony Dół.

      • tezgucio Re: W Zielonce to nawet "afera" nie jest aferą 13.03.04, 19:36
        Gość portalu: urwis napisał(a):

        > Jakie miasto, taka afera (niech to wyrażenie będzie nazwane "prawem
        urwisa").
        >
        > Czym lub kim się tu podniecać ?
        > Bohaterka "afery" jak przystało na ciało pedagogiczne po prostu ściga
        > tego "kto powiedział". To takie ludzkie. Zapewne jej marzeniem jest złapać
        > takiego winowajcę, położyć na kolanku i po pupasku, po pupasku przylać
        takiemu
        > kabelkiem od żelazka, potem przeprowadzić pedagogiczną, matczyną rozmowę i
        > przebaczyć, oczywiście oznajmiając to "Ubi et orbi".
        > Po takim zdarzeniu delikwent będzie swójk i w ramach zadośuczynienia będzie
        > wymyślał w imieniu "aferzystki" np. na urwisa, no może na Kostrzewskiego.
        > A wszystko to będzie działo się w ramach ogólnopolskiej kampanii
        promocyjnej
        > miasta Zielona Kura - Czerwony Dół.
        >
        nieźle
    • Gość: Gdzie ja żyję Re: Prokurator ściga internautę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.04, 07:13
      POZAMYKAĆ DZIENNIKARZY DYSKUTANTÓW
      Dla mnie szokiem jest fukcjonujący do dzis specprzepis, o obrażaniu
      funkcjonariusza publicznego.
    • Gość: szaf Re: Prokurator ściga internautę IP: *.uz.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 13.03.04, 09:51
      A dlaczego prezydent Ronowicz nie poskarży się na tygodnik WPROST, który
      jeszcze w roku ubiegłym stanął murem za owym wulgarnym internutą i poparł go?
      • Gość: Adam Re: Prokurator ściga internautę IP: *.zgora.dialog.net.pl 13.03.04, 11:05
        Czy Ronowicz będzie ścigała z pomocą prokuratury także tego internautę, który
        nazwał ją na tym forum "kretynką" ? Żałosne jest zachowanie władz, które przy
        braku sukcesów zajmują się tematami zastępczymi. Żal mi tego miasta, które
        marnuje się przy takim poziomie władzy.
        • Gość: Icek Re: Prokurator ściga internautę IP: *.ztpnet.pl 13.03.04, 12:07
          Pewnie! Lepiej mieć afery Listowskiego.To dopiero był kaliber.
    • Gość: aaaa Re: Prokurator ściga internautę IP: 212.244.166.* 13.03.04, 12:35
      "Jezus Maria".
      Koniec cytatu
    • Gość: Bronka Kto podnosi ręke na władzę, temu ta ręka będzie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.04, 14:27
      Cały czas aktualne.
    • Gość: kamil Re: Prokurator ściga internautę IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 13.03.04, 18:17
      mała polska :-(
    • fridjof Re: Prokurator ściga internautę 13.03.04, 20:00
      błąd i nie widać chęci poprawy :-(
      • Gość: adas Re: Prokurator ściga internautę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.04, 14:19
        ktos nazwal pania ronowicz "kretynka"?
        • sk561 Re: Prokurator ściga internautę 14.03.04, 15:24
          kto? niech sie natychmiast przyzna i szczerze przeprosi
    • Gość: Jerzy Szydlowski Re: Prokurator ściga internautę IP: *.dip.t-dialin.net 14.03.04, 17:18
      > Prawie 5 milionow Euro rocznie wyrzuca Lubuskie
      > Czy nie interesuje Pania Prezydent ze to jednak
      > duza kwota, udzial w tym ma Pani miasto.
      > Pisma wyslane do wojewody i marszalka potwierdzone
      > 01 marca 2004 sa dowodem na lekcewazenie przez
      > Platforme Obywatelska bedaca we wladzach miasta
      > swoich wyborcow. Dzienna strata 13 698 euro to do
      > dzisiaj jest 13698 x 14 = 191 772 euro a przyjmujac
      > 1 euro 4,5 PLN. Od Pisma wyrzucono 862 974 PLN
      > Czy lubuskie jest tak bogate ????????
      > Jako dowod zalaczam list, podobny otrzymal
      > Wojewoda Andrzej Korski.

      Jerzy Szydłowski, Brieger Weg 4, D - 53 119 Bonn Tel/fax 0049/228 / 66
      50 17, e-mail olivartos@gmx.de

      Marszałek Lubuski
      Bonn,01 marca 2004
      gabinet@um.lubuski.pl; (68) 4565274


      ANDRZEJ BOCHEŃSKI


      Dotyczy : 4 999 862 € traci lubuskie w/g KPGO str. 15, dlaczego nie zarabia ?
      Dzienna strata 13 698 € - pomogę jej uniknąć, / www.sortownia-
      kompostownia.prv.pl / ?

      1. Polityka Ekologiczna Polski – Biuletyn 61 Sejmowej Komisji Ochrony
      Środowiska
      z dn. 27.02.2003 druk 1236 oraz Biuletyn 17 z dn. 10.04.2002 i Krajowy Plan
      Gospodarki Odpadami dalej pisany jako KPGO stanowią podstawę do poniższego
      opracowania.

      2. Analizując tabelę 3.1.1.11 ze strony 38 i tabelę 3.1.1.13 ze strony 42
      odczytamy że Polska do 2015 roku na zagospodarowanie odpadów organicznych,
      modernizację starych i budowę nowych składowisk w latach 2006 – 2013 przewiduje
      wydatkowanie kwoty 5 085 mln PLN

      3. Analizując tabelę 3.1.1.4 str. 17/18 KPGO zauważyłem straty
      podstawowych surowców wtórnych do roku 2020 składowane na wysypiskach zgodnie
      z akceptacją UE na okresy przejściowe dla Polski i zakładając stałą cenę według
      minimalnych cen giełdy surowców wtórnych i kompostu na grudzień 2003 ( tłusty
      druk ), z czego wynika strata :

      a/ papier / tektura ...................48 550 000 Mg x 44 € Mg = 1 500
      840 000 €
      b/ tworzywa razem .................40 429 000 Mg x 6 € Mg = 165
      894 000 €
      c/ szklo razem .......................25 885 000 Mg x 9 € Mg =
      150 570 000 €
      d/ metale razem ......................10 718 000 Mg x 50 € Mg = 365
      150 000 €

      razem ............. 2 182 454 000 €
      Przyjmując 1 € około 4,5 PLN Polska wyrzuca na śmietnik 9 821 043 000 PLN

      Zgodnie z prawem Unii Europejskiej wolno spalać do czerwca 2005 dlatego już
      ukazują się oferty sprzedaży spalarni, które po tym okresie będą musiały być
      zamknięte, jak nie znajdzie się kupiec np. z Polski, po prostu oddane na złom
      jak wyjeżdżony samochód.

      4. Żeby pomóc swoim UE zastosowała Machiawelską politykę „ POZWALAJĄC „
      biednym np. Polsce na okresy przejściowe kiedy to można będzie jeszcze przez
      kilkanaście lat spalać w Polsce zgodnie z prawem UE, w spalarniach po prostu
      przeniesionych za odpowiednie pieniądze lub udziały do Polski zamiast
      wyrzuconych na złom.

      5. Dodatkowa pomoc UE to zezwolenie na import / eksport od 2008 grupy odpadów
      przeznaczonych do odzysku i recyklingu (demontaż spalarni w Niemczech,
      zezwolenia
      i montaż w Polsce to około 3 lata) wszystko zaplanowane 2005 plus 3 lata to
      rok 2008, czyli zamiast wyrzucać na złom sprzedamy za akcje i Niemcy będą
      udziałowcami.

      6. Od 2013 roku nastąpi pełna liberalizacja w imporcie / eksporcie odpadów,
      znów dzięki zrozumieniu zacofania nowo wstępujących państw na co UE „łaskawie”
      zezwala
      a polskie długoterminowe plany gospodarki odpadami zakładają robienie śmietnika
      w Polsce zgodnie z łaskawą zgodą Unii Europejskiej do roku 2020. Będzie jak z
      krową, którą „ Razem z UE ciągneliśmy, Polska za ogon to ma g...., a UE za
      cycki to ma mleko”.

      Stosując się do Dyrektywy 1999 / 31 / EC i okresów przejściowych, ( str. 21
      KPGO) Polska do roku 2020 straci ponad 60 mln.Mg, organicznego naturalnego
      czystego kompostu
      III / IV klasy (tab. 3.1.1.4 str. 17/18). Równolegle przy produkcji 60
      mln.Mg kompostu przerobimy na kompost minimum 15 mln.Mg suchej masy ściekowej (
      jedna osoba rocznie produkuje 18,257 kg s.m. (suchej masy) GUS 1999, tab.
      3.1.3.2 str. 70. Wykorzystanie dla celów : rolniczych-naturalne uprawy i
      hodowla, zalesianie nieużytków lub rekultywacja zdegradowanych terenów
      przemysłowych to równocześnie nowe miejsca pracy.
      Podsumowanie: w roku 2015 Polska po stracie około 15 miliardów PLN i 75 mln.Mg
      czystego organicznego kompostu posiada składowiska mogące przyjmować odpady do
      składowania, kompostować i spalać czyli nic się nie zmieniło poza wolniejszym
      zaśmiecaniem Polski, płaceniem kar za składowanie 13,80 za tonę rocznie,
      pisaniem następnych programów, szkoleniami, seminariami, konferencjami,
      monitoringiem, rekultywacją i inną nie nazwaną, ale kosztowną agencją czy
      fundacją.
      Państwa starej UE dysponując nowoczesną technologią sortowania i kompostowania
      każą przywozić do siebie za narzuconą odpowiednią cenę odpady komunalne, kiedy
      minie czas okresów przejściowych, dostosowawczych, u siebie sortować,
      kompostować, a gotowy wyrób, uszlachetniony kompost sprzedawać na wschód.
      Wtedy spalarnie można zamykać bo się wyeksploatowały i wielokrotnie spłaciły.
      Nie trzeba głośno protestować, że Polska nie chce być państwem drugiej
      kategorii, bo Polska
      chce być państwem trzeciej kategorii nie chcąc wykorzystać szansy i razem ze
      starymi członkami UE stosować nowe technologie.
      Polska nie musi korzystać z okresów przejściowych wygodnych i korzystnych dla
      UE,
      ale kosztownych jak wykazałem dla finansów Polski.
      Mam świadomość, że straty, które wykazałem to minimum kosztów, które poniesie
      Polska przez najbliższe lata, ale już to wystarczy, żeby uświadomić błędy w
      polityce gospodarczej.

      Pokazałem cząść negatywną, ale wskażę na pozytywy, nigdy nie jest za późno !
      Korzystając tylko z kwoty strat 9 821 043 000 PLN ( 2 182 454 000 €) należy
      spełnić wymagania BAT ( Best Available Technique) – koszt szacunkowy około 100
      miliardów PLN.
      Najlepsza Dostępna Technika to także projektowanie, organizacja i przygotowanie
      produkcji

      Zaczynając od krótkiej oferty, można rozwiązać problem i zamienić
      odpady w złoto
      A / - przerób 150 tys.Mg/rok odpadów komunalnych (3 zmiany) pozostałość 10%
      balastu
      B / - na 3 zmianie przerabia się stare odpady z wysypiska, min. 50 tys.Mg/rok
      C / - kompostowanie 3-5 dni, kompost III / IV klasy o wartości komercyjnej
      D / - zatrudnienie minimum 120 osób również niepełnosprawnych
      E / - wykonanie pod klucz 12 miesięcy
      F / - produkcja dużej części maszyn i urządzeń w polskich fabrykach np. Huta SW
      Oferta zawarta w literach A- B-C-D-E-F kosztuje około 10 milionów €.
      Polska rocznie wytwarza około 13,5 mln. Mg odpadów komunalnych
      135 kompletnych inwestycji kosztuje 1 350 milionów €, przerabiając wszystkie
      odpady zostaje rocznie 1 350 mln. Mg balastu oraz
      2 182 454 000 – 1 350 000 000 = 832 454 000 € OSZCZĘDNOŚCI
      832 454 000 x 4,5 (~cena €) = 3 746 043 000 PLN OSZCZĘDNOŚCI
      135 inwestycji przerabia na nocnej zmianie,(brak dowozu) minimum 6 750 000 Mg
      rocznie.
      Największe polskie wysypisko Łubna, około
      • Gość: ordynacki nie ma ZERA nad Milera IP: *.ceron.pl 14.03.04, 18:22
        • Gość: krakowiak Re: nie ma ZERA nad Milera IP: *.ceron.pl 14.03.04, 18:27
          i jego kolegów oczywiście

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka