Gość: nagyvarad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.04, 14:46 wg ostatnich Wiadomosci Handlowych 5(25)2004 w ZG w centrum handlowym Dabrowka bedzie carrefour. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ed Re: Carrefour w ZG IP: *.gorzow.mm.pl 18.05.04, 15:35 a na stadionie przy wroclawskiej eksperymentalna plantacja brukwi Odpowiedz Link Zgłoś
sela1 Re: Carrefour w ZG 18.05.04, 15:46 Gość portalu: ed napisał(a): > a na stadionie przy wroclawskiej eksperymentalna plantacja brukwi Niestety nici z eksperymentu, bo okazuje się, że ten pomysł już został przez was opatentowany :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sagan Re: Carrefour w ZG IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.05.04, 16:19 widzisz jacy jesteśmy gościnni, to dla was na derby, abyście poczuli się jak u siebie w domu Odpowiedz Link Zgłoś