Dodaj do ulubionych

Carrefour w ZG

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.04, 14:46
wg ostatnich Wiadomosci Handlowych 5(25)2004 w ZG w centrum handlowym
Dabrowka bedzie carrefour.
Obserwuj wątek
    • Gość: ed Re: Carrefour w ZG IP: *.gorzow.mm.pl 18.05.04, 15:35
      a na stadionie przy wroclawskiej eksperymentalna plantacja brukwi
      • sela1 Re: Carrefour w ZG 18.05.04, 15:46
        Gość portalu: ed napisał(a):

        > a na stadionie przy wroclawskiej eksperymentalna plantacja brukwi

        Niestety nici z eksperymentu, bo okazuje się, że ten pomysł już został przez
        was opatentowany :-(
      • Gość: sagan Re: Carrefour w ZG IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.05.04, 16:19
        widzisz jacy jesteśmy gościnni, to dla was na derby,
        abyście poczuli się jak u siebie w domu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka