kamil-t
07.05.12, 11:46
"Policjanta przy każdym Bachusiku nie postawimy". No jasne, że nie. Ale przydałyby się czasem patrole policji na deptaku - zwłaszcza nocą. Sama obecność stróżów prawa zmienia "nastój" wandali i głupców. I przydałaby się szybsza reakcja policji gdy ją się wzywa, 20 minut oczekiwania na radiowóz to za długo. I proszę nie tłumaczyć, że w tym czasie policjanci są zajęci pilniejszymi sprawami. Nie są - tak jest zawsze. Z doświadczenia wiem i napiszę - takie kwestie jak chuligaństwo policja po prostu dziś zwyczajnie z pogardą olewa. Nie wypełnia swych obowiązków, "tylko" tyle.