Dodaj do ulubionych

Student na głodzie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.04, 23:14
"Jego obecne menu składa się z własnoręcznie przyrządzonych plackach
ziemniaczanych, makaronie z sosem i chińskich zupkach."
Panie Walocha chyba konczyla polonistyke na WSP. Ludzie, jak wy piszecie!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Flap Re: Student na głodzie IP: *.uz.zgora.pl 25.10.04, 08:44
      "Dziwi mnie to trochę, bo przecież nigdzie indziej w mieście nie zje się
      pełnego obiadu z trzema zupami i daniami do wyboru, z kompotem i deserem za 6
      zł " - to może zacząć pichcić mniej na raz np. jedna zupa, ale za to taniej??
      • Gość: karotek Re: Student na głodzie IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 25.10.04, 19:35
        A jednorazowo kosztuje 7,90zł... chciałem dzisiaj zjeść, ale wolę dołozyć kilka
        zł i zjeść obiad w Faraonie.



        Pzodr.,
        MMM
        • Gość: gość Re: Student na głodzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 20:04
          a ja słyszałem , że student w poniedziałek , wtorek i środę chodzi głodny ,
          w czwartek dostaje stypendium , w piątek nic nie pamięta , a w sobotę jedzie
          doi domu się najeść.
          Oczywiście nie każdy student.
          • woter Re: Student na głodzie 26.10.04, 20:06
            tylko ten, któremu udało się pożyczyć na bilet

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka