Gość: kdm
IP: *.ec.zgora.pl
16.05.02, 10:30
mysle , ze w ZG wystarczajaco osmieszyl sie zarzad miasta ,zezwalajac na budowe
juz istniejacych hipermarketow...jestem pewna w 100% , ze budowa kolejnych
marketow zrujnuje juz isniejaca siec sklepow a co za tym, idzie przybedzie nam
bezrobotnych i dziura w budzecie miasta...