Dodaj do ulubionych

supermarkety w ZG

IP: *.ec.zgora.pl 16.05.02, 10:30
mysle , ze w ZG wystarczajaco osmieszyl sie zarzad miasta ,zezwalajac na budowe
juz istniejacych hipermarketow...jestem pewna w 100% , ze budowa kolejnych
marketow zrujnuje juz isniejaca siec sklepow a co za tym, idzie przybedzie nam
bezrobotnych i dziura w budzecie miasta...
Obserwuj wątek
    • Gość: kolejarz Re: supermarkety w ZG IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.05.02, 21:49
      Nie wiesz, co piszesz...
      • Gość: qaz Re: supermarkety w ZG IP: *.ipub.pl 24.05.02, 09:33
        Kolejarz prawdę ci powie ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka