Gość: markon IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 10.07.02, 11:20 borys wyczaił stare forum , podaję namiar ; www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pekaes2 Re: znaleziono stare forum 10.07.02, 12:17 czy mi sie wydaje, czy zmieniła sie numeracja (liczba postów) na forum? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 10.07.02, 13:22 doprawdy nie wiem dlaczego, może coś zdyskwalifikowali (np. ośla) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolejarz Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.dialog.net.pl 10.07.02, 21:01 Tamto było lepsze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sagan Re: znaleziono stare forum IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 11.07.02, 20:13 www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=ZIELONA_GORA Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: znaleziono stare forum 13.07.02, 15:29 Gość portalu: markon napisał(a): > borys wyczaił stare forum , podaję namiar ; Etc... Już go ni ma. UMARŁO !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sagan Re: znaleziono stare forum IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 13.07.02, 15:44 i nie wróci więcej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 21:48 i komu to przeszkadzało? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 22:18 no prułem przez Gorzów, ale gładkość dróg wyjątkowa. Pozdrowionka:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 22:22 no prułem przez Gorzów, ale gładkość dróg wyjątkowa. Pozdrowionka:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 22:35 no prułem przez Gorzów, ale gładkość dróg wyjątkowa. Pozdrowionka:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 22:41 przepraszam, ale jeszcze mi kończyny drżą. Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: znaleziono stare forum 14.07.02, 22:44 Gość portalu: markon napisał(a): > przepraszam, ale jeszcze mi kończyny drżą. toż nie ma za co!wszyscy o tym wią/iedzą/:-)))) pozdro hiro Odpowiedz Link Zgłoś