Dodaj do ulubionych

znaleziono stare forum

IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 10.07.02, 11:20
borys wyczaił stare forum , podaję namiar ;
www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511
Obserwuj wątek
    • pekaes2 Re: znaleziono stare forum 10.07.02, 12:17
      czy mi sie wydaje, czy zmieniła sie numeracja (liczba postów) na forum?
      • Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 10.07.02, 13:22
        doprawdy nie wiem dlaczego, może coś zdyskwalifikowali (np. ośla)
    • Gość: kolejarz Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.dialog.net.pl 10.07.02, 21:01
      Tamto było lepsze...
    • Gość: sagan Re: znaleziono stare forum IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 11.07.02, 20:13
      www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=ZIELONA_GORA
    • aborys Re: znaleziono stare forum 13.07.02, 15:29
      Gość portalu: markon napisał(a):

      > borys wyczaił stare forum , podaję namiar ;
      Etc...

      Już go ni ma.
      UMARŁO !!!
      • Gość: sagan Re: znaleziono stare forum IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 13.07.02, 15:44
        i nie wróci więcej
        • Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 21:48
          i komu to przeszkadzało?
          • hiro Re: znaleziono stare forum 14.07.02, 21:50
            siemano MARKON!
            • Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 22:18
              no prułem przez Gorzów, ale gładkość dróg wyjątkowa. Pozdrowionka:)))
            • Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 22:22
              no prułem przez Gorzów, ale gładkość dróg wyjątkowa. Pozdrowionka:)))
            • Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 22:35
              no prułem przez Gorzów, ale gładkość dróg wyjątkowa. Pozdrowionka:)))
              • Gość: markon Re: znaleziono stare forum IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 22:41
                przepraszam, ale jeszcze mi kończyny drżą.
                • hiro Re: znaleziono stare forum 14.07.02, 22:44
                  Gość portalu: markon napisał(a):

                  > przepraszam, ale jeszcze mi kończyny drżą.
                  toż nie ma za co!wszyscy o tym wią/iedzą/:-))))


                  pozdro hiro
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka