Dodaj do ulubionych

Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać?

IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.06.05, 17:32
SPALIC
Obserwuj wątek
    • Gość: wujek Dobra Rada Pruć czy dopisywać? SPALIĆ! IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.06.05, 17:33
      • Gość: 1 a kogo to kur... obchodzi ? IP: *.ztpnet.pl 14.06.05, 17:39
    • Gość: Gloria Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.06.05, 17:41
      bez jaj, musi być kompromis - pruć ! lubuskie , to także inne miejscowości
      • Gość: hehehe Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.uz.zgora.pl 15.06.05, 09:16
        Gorzów WIELKOPOLSKI stolicą LUBUSKIEGO?
        no to w końcu GORZÓW LUBUSKI czy WIELKOPOLSKI:)
    • Gość: janek Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.06.05, 10:02
      jak można pojektując sztandar regionalny zawrzeć tylko ZG i w dodatku dołożyć
      rok ? paranoja i bezmyślność
      • Gość: zg Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.ztpnet.pl 15.06.05, 10:27
        Ktos dal dupy z tym niby sztandarem.
        Zadnych nazw miast na sztandarze tak to widze.
        Jednak w ZG ludzie sa obiektywni a w GW...? Juz stosy szykuja dla nas za ten
        sztandar:)
        PZDR
        • Gość: zg Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.ztpnet.pl 15.06.05, 10:32
          Swoja droga to zycze mieszkanca gw obiektywizmu przy:
          Sztandarze policji(jest jak jest), przy TV LUBUSKA ( ich zdaniem powinna byc TV
          gorzowek) i przy wejsciu do LUW-iku gdzie widnieje napis GW i wisi jakas
          sroka,wrona gorzowska. OBIEKTYWIZM!!!!!!!
          Ps. Trwaja niepotrzebne przygotowania mieszkancow gw do oswojenia sie z mysla
          ze FAKTYCZNA stol. woj. Lub jest ZG.
          Ps.2. Dlaczego niektorzy polit. z gw sa dwulicowi i na temat sztandaru
          wypowiadaja sie ze mamy 2 stolice a w innych mediach (zwlaszcza ogolnopolskich)
          mowia ze jedyna i tylko jedyna stol.woj.Lub.jest gorzowek????!!!!
          PZDR
          • Gość: mario Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.05, 13:15
            A przez takie jak ty zakaly naszego miasta wciaz sa klotnie pomiedzy ZG a GW.
    • Gość: zorientowany Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.ztpnet.pl 15.06.05, 11:23
      Najlepiej umieścić tam piaskownicę i dwie skrzyżowane łopatki: jedną
      zielonogórską a drugą gorzowską. I będzie zgoda.
    • Gość: tt Radio Zachod IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 14:42
      Dzis w radiu Zachod odbyla sie dyskusja nt. sztandaru. Wiceszef sejmiku lubuskiego Henryk Wozniak slusznie zauwazyl, ze wpisanie na sztandarze wylacznie Zielonej Gory prowadzic moze do niepotrzebnych antagonizmow pomiedzy dwoma stolicami. Z dyskusji wynikalo, ze to SLD zalezalo na eskalowaniu sztucznego konfliktu miedzy tymi miastami. Moze chodzi o to, ze SLD nie ma juz pomyslu na dalsze rzadzenie i szuka tematow zastepczych.
      • Gość: xxx Re: Radio Zachod IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 16:47
        Gość ma rację.Jedyny rozsądny to był Woźniak.Po co czerwoni znowu mieszają?
        Chcą pokłócić miasta ,jakby nie bylo innych problemow.
        Nic czerwonym sie nie udalo to teraz zamiast miejsc pracy odgrzewają stare kotlety.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka