Gość: wujek Dobra Rada IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.06.05, 17:32 SPALIC Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wujek Dobra Rada Pruć czy dopisywać? SPALIĆ! IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.06.05, 17:33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gloria Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.06.05, 17:41 bez jaj, musi być kompromis - pruć ! lubuskie , to także inne miejscowości Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehehe Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.uz.zgora.pl 15.06.05, 09:16 Gorzów WIELKOPOLSKI stolicą LUBUSKIEGO? no to w końcu GORZÓW LUBUSKI czy WIELKOPOLSKI:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.06.05, 10:02 jak można pojektując sztandar regionalny zawrzeć tylko ZG i w dodatku dołożyć rok ? paranoja i bezmyślność Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.ztpnet.pl 15.06.05, 10:27 Ktos dal dupy z tym niby sztandarem. Zadnych nazw miast na sztandarze tak to widze. Jednak w ZG ludzie sa obiektywni a w GW...? Juz stosy szykuja dla nas za ten sztandar:) PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.ztpnet.pl 15.06.05, 10:32 Swoja droga to zycze mieszkanca gw obiektywizmu przy: Sztandarze policji(jest jak jest), przy TV LUBUSKA ( ich zdaniem powinna byc TV gorzowek) i przy wejsciu do LUW-iku gdzie widnieje napis GW i wisi jakas sroka,wrona gorzowska. OBIEKTYWIZM!!!!!!! Ps. Trwaja niepotrzebne przygotowania mieszkancow gw do oswojenia sie z mysla ze FAKTYCZNA stol. woj. Lub jest ZG. Ps.2. Dlaczego niektorzy polit. z gw sa dwulicowi i na temat sztandaru wypowiadaja sie ze mamy 2 stolice a w innych mediach (zwlaszcza ogolnopolskich) mowia ze jedyna i tylko jedyna stol.woj.Lub.jest gorzowek????!!!! PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.05, 13:15 A przez takie jak ty zakaly naszego miasta wciaz sa klotnie pomiedzy ZG a GW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorientowany Re: Lubuski sztandar - pruć czy dopisywać? IP: *.ztpnet.pl 15.06.05, 11:23 Najlepiej umieścić tam piaskownicę i dwie skrzyżowane łopatki: jedną zielonogórską a drugą gorzowską. I będzie zgoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tt Radio Zachod IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 14:42 Dzis w radiu Zachod odbyla sie dyskusja nt. sztandaru. Wiceszef sejmiku lubuskiego Henryk Wozniak slusznie zauwazyl, ze wpisanie na sztandarze wylacznie Zielonej Gory prowadzic moze do niepotrzebnych antagonizmow pomiedzy dwoma stolicami. Z dyskusji wynikalo, ze to SLD zalezalo na eskalowaniu sztucznego konfliktu miedzy tymi miastami. Moze chodzi o to, ze SLD nie ma juz pomyslu na dalsze rzadzenie i szuka tematow zastepczych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Radio Zachod IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 16:47 Gość ma rację.Jedyny rozsądny to był Woźniak.Po co czerwoni znowu mieszają? Chcą pokłócić miasta ,jakby nie bylo innych problemow. Nic czerwonym sie nie udalo to teraz zamiast miejsc pracy odgrzewają stare kotlety. Odpowiedz Link Zgłoś