krzysiek_12
18.12.05, 23:31
dotyczy ludzi którzy pracują w ZG lub okolicy, a na weekend przewaznie
wracają do domu. Może warto sie jakoś spotkać. Ja szukam parnera(ki) do gry w
tenisa ziemnego lub do spacerów. Troche nudno chodzić (głównie) do pracy, a
piwo pić solo :((