Dodaj do ulubionych

samotni w ZG

18.12.05, 23:31
dotyczy ludzi którzy pracują w ZG lub okolicy, a na weekend przewaznie
wracają do domu. Może warto sie jakoś spotkać. Ja szukam parnera(ki) do gry w
tenisa ziemnego lub do spacerów. Troche nudno chodzić (głównie) do pracy, a
piwo pić solo :((
Obserwuj wątek
    • Gość: asia Re: samotni w ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 13:43
      Dołączam się do Ciebie :) Jestem młodą kobietą,zielonogórzanką, na co dzień
      bardzo zapracowaną.Natomiast gdy przychodzi sobota...lubię wyjechać za miasto,
      pójść na basen,do kina, ale samej jest jakoś smutno.
      joankaa1@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka