w_tempo 23.12.05, 00:39 czasopismo literacko-kulturalne - wpadło mi w ręcę dwie niedzielę temu, jak skończyłem literować to nie mogłem się otrząsnąć. Ktoś to zna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aksel Re: pro libris IP: *.uz.zgora.pl 23.12.05, 08:30 zupełne dno robione przez grafomanów i dla lokalnych grafomanów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pro zac Re: pro libris IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.12.05, 22:11 No bez przesady. To rzeczywiście nie jest awangarda literacka kraju, ale ich nie obrażajmy. Coś robią i to już dużo. Jest tam ze dwóch młodych z talemntem. Odpowiedz Link Zgłoś