Dodaj do ulubionych

pro libris

23.12.05, 00:39
czasopismo literacko-kulturalne - wpadło mi w ręcę dwie niedzielę temu, jak
skończyłem literować to nie mogłem się otrząsnąć.
Ktoś to zna?
Obserwuj wątek
    • Gość: aksel Re: pro libris IP: *.uz.zgora.pl 23.12.05, 08:30
      zupełne dno robione przez grafomanów i dla lokalnych grafomanów
      • w_tempo Re: pro libris 25.12.05, 02:40
        Masz na myśli Kowalczuka?
    • Gość: pro zac Re: pro libris IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.12.05, 22:11
      No bez przesady. To rzeczywiście nie jest awangarda literacka kraju, ale ich
      nie obrażajmy. Coś robią i to już dużo. Jest tam ze dwóch młodych z talemntem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka