Gość: mj Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.06, 18:40 Bocheński nie wracaj z Ukrainy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukaszek Re: BOCHEŃSKI idz na ryby IP: *.ztpnet.pl 12.01.06, 20:12 przepraszam mój błąd rzeczywiście nie interpretuje tylko identyfikuje Odpowiedz Link Zgłoś
prezesart Re: Bocheński pogrążył Falubaz 12.01.06, 20:23 i godny stadion żużlowy kibicom i zielonogórzanom i odnowiona starówka żaranom potrzebne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.K Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.gorzow.mm.pl 12.01.06, 20:53 A czy szanowni i obużeni mieszkańcy miasta Z.G. wiedzą z jakich pieniędzy rozbudowano ich bibliotekę wojewódzką.. My mieszkańcy Gorzowa nie protestowaliśmy. Teraz gdy wreszcie nadszedł czas żeby i Gorzów coś dostał z pieniędzy unijnych to wielka wrzawa. Chyba sprawa kultury i dostępu do niej jest ważniejsza niż I ligowe ściganie się po żużlu. W mieście takim " kulturalnym " za jakie swoje miasto uważacie gradacja potrzeb pwinna być taka jak postanowił Zarząd Województwa. A może mieszkańcy miasta Z.G. nie są wcale tacy kulturalni za jich się uważąją. Pozdrowienia dla Babki Kiepskiej , której życzę w Nowym Roku więcej rozumu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.ztpnet.pl 12.01.06, 21:03 A czy szanowni i obużeni mieszkańcy miasta Z.G. wiedzą z jakich pieniędzy > rozbudowano ich bibliotekę wojewódzką Kiedy??? Sory mozliwe ale nie pamietam. Tylko nie pisz ze pred 1975 r hahah PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.gorzow.mm.pl 17.01.06, 01:00 Zajrzyj sobie na strone WIMBP Publicznej 1958 - otwarcie pierwszej filii bibliotecznej 1968 - rozpoczęcie budowy nowej siedmikondygnacyjnej siedziby biblioteki 1972 - nadanie imienia C. Norwida Wiec za wojewodzka kase sprzed 1975 moj dorgi zielony robaczku. A kasa byla wtedy wspolna, podobnie jak dzis. Wiec wy w 1968 7000 m kw, a my w 2006 tez sluszne 10000 albo wiecej. Czuj czuwaj Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Bocheński pogrążył Falubaz 12.01.06, 21:08 Zarom jest potrzebna odnowiona starowka , i gorzowowi nowy gmach biblioteki wojewodzkiej a innym miastom w wojewodztwie jest potrzebne co innego , i na to ma isc kasa z urzedu marszalkowskiego , a nie na zuzlowy stadion w zg juz raz napisalem: chcecie zuzla w w zg to go sobie z kasy miejskiej finansujcie!!! od pieniedzy na wojewodztwo rece precz i wara!!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Bocheński pogrążył Falubaz 12.01.06, 21:39 w moich nie znajdziesz , bo ja z gorzowa jestem! no chyba ze durnowate falubazy , ale to kazdy wie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zielonogórzanin Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.06, 01:05 mówiłem ci ze mnie i mieszkanców mojego miasta te okreslenia obrazaja wiec sobie podaruj, znalazl się inteligencik z gorzówka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zoo Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.01.06, 21:59 niech on sie od nas odczepi i inne czerwone pijawki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: andrzejusa jestes ZALOSNYM gorzowiaczkiem IP: *.ztpnet.pl 12.01.06, 22:12 Zarom jest potrzebna odnowiona starowka , i gorzowowi nowy gmach biblioteki wojewodzkiej a innym miastom w wojewodztwie jest potrzebne co innego , i na to ma isc kasa z urzedu marszalkowskiego , a nie na zuzlowy stadion w zg juz raz napisalem: chcecie zuzla w w zg to go sobie z kasy miejskiej finansujcie!!! od pieniedzy na wojewodztwo rece precz i wara!!! No Zara to jest potrzebne gorzowkowi co innego a co jest potrzebne ZG??? STADION i pozwol abysmy my decydowali o tym!!! Ps. zrozum gamoniu jeden ze to nie pieniadze wojeowodzie ale UE!!! Czy ty czytac nie umiesz??? Faktycznie bibloteka w GW potrzebna haha PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
landy Re: andrzejusa jestes ZALOSNYM gorzowiaczkiem 12.01.06, 23:14 zamiast ladowac kasiore w babimost trza bylo w stadion oczywiscie najlepiej w gorzowie lub chociaz w zaganiu gdzie niejaki posel smolen pozniej szef zkz fallusbazu naobiecywal krzeselek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldek Re: andrzejusa jestes ZALOSNYM gorzowiaczkiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.06, 23:35 Skoro prezes z takimi finansami nie potrafił zrobić przez dwa lata wyniku to poco jeszcze ladować w stadion zeby więkrzy wstyd nam przynosił. Zaorac to wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
landy Re: andrzejusa jestes ZALOSNYM gorzowiaczkiem 12.01.06, 23:36 rzekles swiete slowa dac se na luz z tym zuzlem lechia pany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mbi1 Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.zgora.dialog.net.pl 13.01.06, 08:33 jezeli decyzja zostanie podtrzymana to pamietajmy o tym w wyborach na jesien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nis Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.zgora.dialog.net.pl 13.01.06, 11:16 Brawo Bocheński.Kultura to jest to , anie jakieś wybryki chuligańskie na stadionie.Nie boję sie pójść dp biblioteki ,a na stadion to się boję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edi Re: Bocheński pogrążył Falubaz i siebie IP: *.zgora.dialog.net.pl 13.01.06, 22:48 precz z bochenem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielonogorzanin KILKA WYJASNIEN W SPRAWIE STADIONU IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.01.06, 01:19 Po pierwsze to nie klub żużlowy ma dostać pieniądze tylko projekt rozbudowy stadionu, który jest własnością MIASTA ZIELONA GÓRA. Wiec sponsorzy z kronopolem na czele nie maja tu nic do gadania. Po drugie ten oto projekt dostał najwięcej punktów od ekspertów i pobił zdecydowanie Waszą biblioteke. Po to ci ludzie się zbierają, analizuja te projekty pod roznymi katami? Zeby okreslic ktory jest najlepszy. Po trzecie Gorzow ma juz biblioteke wiec po co wam kolejna. Nie macie szkol wyzszych (tylko nie wyjezdzajcie mi z administracja i filia AWFu), niz demograficzny jest coraz wiekszy a z kultura to u was nieciekawie. Ja rozumiem, ze babcia z dziadkiem, ktora na przedmiesciach naszej wielkiej stolicy przeprowadza krowy przez droge krajowa tez chce wypozyczyc ksiazke, ale bez przesady. Po czwarte pieniadze pochodza z Unii Europejskiej wiec nie pochodza z Twoich czy Moich podatkow. O te pieniadze moze zabiegac kazdy. I najlepszy projekt powinnien wygrywac. Niestety znalazl sie BOCHENSKI z BRACHMANSKIM. Karierowicze, ktorzy patrza nie na interes lokalny, ale wylacznie SWOJ. Pamietajcie o tym w WYBORACH. KOMUCHOM W ZG MOWIMY STANOWCZO NIE ! POZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawy Re: KILKA WYJASNIEN W SPRAWIE STADIONU IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.01.06, 12:18 To jest zmowa całego sld. precz z tą zarazą z miasta i województwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edi Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.01.06, 10:59 Miejski Sojusz zapewnia, że zażąda zmian decyzji przez zarząd województwa. Jeśli Bocheński nie ustąpi, radni pieniędzy na stadion będą szukać budżecie miasta na 2006 r. Miasto planowało wydać na stadion 1,8 mln. zł (jedna czwarta inwestycji, reszta miała pochodzić z UE). Udają durniów,że nie wiedzieli.kubicki z tą swoją sldowską zgrają myślą że jesteśmy głupcami.Najlepiej żebyście z budżetu miasta jeszcze sfinansowali cygara dla Fidela Wykastrowanego i nagrobek dla breżniewa.Piniądze mają być z UE i koniec!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: 80.51.245.* 15.01.06, 17:56 Panie marszałku duze brawa.Zamknąć ten stadion i zrobić porządny żużel w Gorzowie bo tam jest klimat do tego sportu.A duże pieniądze dać do Świebodzina na piłkę nożna,bo tam zaraz będzie II liga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: habek Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.gorzow.mm.pl 16.01.06, 08:28 Duże brawa za takie stanowisko Marszałka woj. lubuskiego. Jeśli potrzebny jest Falubaz to niech miasto i mieszkańcy i Firmy tym się zajmą. Ważny jest sport, ale bez KULTURY, a taka mają tworzyć m.in. Biblioteki, to zawsze będę za bilioteką, teatrem, salą koncertową. Habek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.K. Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.gorzow.mm.pl 16.01.06, 19:46 Oglądałem TV Lubuską i z zażenowaniem słuchałem Babkę Kiepską. Nie wiem skąd w tej kobiecie tyle szowinizmu. Ona już jest chyba stracona dla ludzkości . Takie kiedyś palono na stosach. Powinna sobie doskonale zdawać sprawę z tego, że wszystkie trzy wnioski przeszły pozytywnie kwalifikacje. Za ostatecznym rozstrzygnięciem powinny przemawiać względy społeczne a nie tylko czy wniosek był lepiej motywowany. I nawet ktoś taki jak Babka Kiepska powinien to rozumieć. Raz jeszcze utwierdzam się w przekonaniu , że miasto Z.G. jest miastem posożytniczym ,które ciągnie kołdrę tylko do siebie. Czy nigdy mieszkańcy południa województwa nie zastanawiali się dlaczego największe bezrobocie jest w powiatach wokół Zielonej Góry a w mieście jest najniższe w województwie . Bo to właśnie jest efekt takiej roszczeniowej polityki. Mieszkańcy Nowej Soli, Zar, Zagania, Gubina/ pozdrawiam serdecznie / także Krosna pomyślcie o tym i dajcie wreszcie po nosie tym magalomanom z miasta Z.G. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.gorzow.mm.pl 17.01.06, 01:08 O tym skad byla kasa na biblioteke w ZG w 1968 juz pisalem wyzej. Niech teraz z prawie tej samej wojewodzkiej beda regaly na ladnym budynku w Gorzowie! A wszystkim niedouczonym - kasa z UE to takze sa nasze podatki, w koncu Polska placi skladke czlonkowska, fakt odbiera wiecej niz wklada, ale nie jest tak, ze 100% tego co plynie z Bruxeli to prezent. A ze w kasie u Bochena, coz niech po pansku rozdaje, ja tam sie ciesze na ladna biblioteke w Gorzowie. A co do Babki Kiepskiej, fakt zenada, juz nasza senator Zyrafska bije ja nie tylko wzrostem. Cos niewydarzona ta prawica i lewica z ZG... Jakies takie to zastrachane albo utyte... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gerhard w głowkach sie wam pokręciło IP: *.backiel.com.pl / *.backiel.com.pl 17.01.06, 13:30 od patrzenia jak ciągle w lewo jeżdżą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyga Re: w głowkach sie wam pokręciło IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.01.06, 17:45 Ta sytuacja to kolejna porażka p. Ronowicz. Przecież to ona powinna mądrze rozgrywać i lobbować swój wniosek. Z informacji które posiadam nikogo z parlamentarzystów czy radnych wojewódzkich od prawa do lewa do tego nie włączyła. Jak w taki sposób chce się załatwić sprawę to do przedszkola, a nie na urząd. Chyba, że p. Ronowicz z góry chciała sprowokować ten temat do rozgrywek politycznych. Tylko wtedy, to właśnie mamy, tracą na tym kibice. Odpowiedz Link Zgłoś
luzyczanin Re: Bocheński pogrążył Falubaz 18.01.06, 17:28 Brak słów . Fakt żużel jest ważny - ale i tak mnie nie kręci więc wolę bibliotekę i starówkę ! Jak ktoś lubi żużel i korzysta z infrastruktury stadionu to powinien za to płacić ( odpowiedni procent z biletu) . Biblioteki jak i starówki są samorządowe i pieniądze z podatków mieszkańców powinny włąśnie na takie cele trafiać a nie do wąskiej grupy wielbicieli szlaki . pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: luzyczanin IP: *.zgora.dialog.net.pl 19.01.06, 02:56 Jestem podobnego zdania. Wolałbym aby zbudowano stadion szachowy lub brydżowy z trybunami. A jeszcze lepiej żeby przeznaczyć pieniądze na amfiteatr i wrócić do pięknych czasów Festiwalu Piosenki Radzieckiej, bo z przedstawionych opinii zielonogórzan należą oni wg ks.Tischnera do rodzaju homosovieticus. Ta impreza miała szerszy krąg zainteresowań i sławiła miasto. Byłaby chociaż okazja do roibienia kasy na gadżetach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nowy Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: 217.97.158.* 20.01.06, 15:17 8 dużych baniek na remont stadionu dla kilkunastu pajaców jeżdżących w kółko??? Bo mydlenie oczu o lodowiskach i "znaczeniu społecznym" stadionu to przeciez jakaś paranoja. Jest klub to niech sobie radzi, ma sponsorów, "wyniki" itd. Mieszkam w Zielonej od 10 lat i dziwi mnie ten cały zgiełk wokół żużla i źle pojetego lokalnego patriotyzmu. To jest średniej wielkości prowincjonalne miasto, z prowincjonalną kulturą, prowincjonalnym sportem i prowincjonalnym uniwersytetem. I czas sie do tego przyzwyczaić drodzy zielonogórzanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzik Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.zar.vectranet.pl / 80.51.235.* 21.01.06, 20:02 Fajnie jak by był ładny stadion ale ja uważam że to powinno byc nagroda za dobre wyniki sportowe i nie tylko. A ZKŻ sie pogrązył w tym sezonie chociaz dobrze stoji finansowo mozna zrobic super stadion ale niech ZKŻ gra w ekstralidze a nie gdzies w II Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piter Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 21.01.06, 20:24 Stadion nie jest własnością klubu tylko miasta to po pierwsze. Po drugie żużel jest doskonałą reklamą miasta (teraz raczej antyreklamą ale Dowhan kiedys odejdzie). Po trzecie jeśli uważasz, że do prowincjonalizmu należy się przyzwyczaić zamiast robić wszystko by z nim zerwać (m.in. poprzez poprawę infrastruktury rekreacyjno-sportowej) to gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Bocheński pogrąża Z.Górę IP: *.ztpnet.pl 22.01.06, 17:36 Oglądałem w TV Lubuska program prowadzony przez red. Gromadzkiego. Był tam m.in poseł Fiedorowicz, który zapytał Bocheńskiego : " Panie Marszałku, jak to jest, że Gorzów dostaje od Pana 18mln zł. na bibliotekę, a biblioteka wojewódzka w Z.Górze nie dość, że nie dostaje nic, to jeszcze nie ma Pan planów rozbudowy, modernizacji, ani projektów pozyskania funduszy z UE?" A Bocheński na to oburzony: " Jak to nie mam, jak to nie mam?- jest nowa czytelnia na piętrze i nowa winda! To też jest istotne!" Ale argument!! co za burak! Od razu widać, że facet kręci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: falubaz Re: Bocheński pogrążył Falubaz IP: .1P3D* / 194.75.37.* 09.02.06, 11:26 Nie mysl Bochenski ze te watki zgina. Kibice Falubazu ci nie zapomna. Wybory juz niedlugo. Odpowiedz Link Zgłoś